Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki megérti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki megérti, hogy sok örökké egyedülállónak miért rossz érzés ez az állapot, vagy mindenki szánalmasnak tartja? Vagy tényleg az?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
csak örökké egyedül fekvő van,a kérdést meg nem értem.Ha kell kapcsolat keress kapcsolatot ha nem kell,akkor meg nem,de ne panaszkodjál,mert nem csak engem nem érdekel.és ez nagy szó.
2014. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert kapcsolatot találni nyilván mindenkinek könnyű...
2014. dec. 6. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

akár hiszed akár nem, nincs olyan, hogy "örökké egyedülálló". Még ha most ezt nem is így gondlod.

Mindenki gyűjt tapasztalatokat, amik segítenek abban, hogy legyen kapcsolata az embernek.

2014. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az maradhat egyedülálló, aki sose keres kapcsolatot. Nekem volt 2 kapcsolat között egy ilyen időszakom és tudom, hogy rossz érzés.
2014. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Szerinted mindenki úgy születik, hogy komoly és boldog párkapcsolata van? :D
2014. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉN már nem sírok de nem is érdekel már az egész. Max műtét segíthetne,

Mindent kipróbáltam, próbáltam élőben, nagyon sokszor változatos helyeken kipróbáltam már , hogy egy jóképű haveromat megkértem h próbálkozzunk.


Ugyanazzal a szöveggel ugyanazzal a hozzáállással mentem oda én is és ő is, engem mind elutasított.

Neten ugyanez, egy semmitmondó sablonos szöveg, ugyanaz mindkettőnknek, haveromnak és nekem is, vele randizni akartak nekem ugyanazért a szövegért vissza sem írtak.


ennyi....

2014. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, de több év (8-10) sikertelen keresgélés után, mikor a hasonló korúak nagy részének már tartós, komoly kapcsolata van, akkor már egyre nehezebben lehet jó pofát vágni a helyzethez.
2014. dec. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!