Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akkarhaz még a csaj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akkarhaz még a csaj ha csúnyán beszéltem vele sokszor?

Figyelt kérdés

van egy csaj le fa...opó ge..iztem ,mondtam neki majd meg szo...d a fa..t ha velem gec..zel stb...

erre mondogassa remélem hogy nem haragszok rá .ajándékot add nekem ,hivogat hogy mi a baj sms eket ir ,


mit akkarhat ,


23 f



2014. dec. 7. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd vagy sub!
2014. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szefós mint te!
2014. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bejön neki a kemény stílus:D
2014. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miért nem tudod elolvasni a kérdésed mielőtt elküldöd? Jézusom...
2014. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hhuuh! Hogy milyen alacsony értelmi szintű emberek vannak.
2014. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, ha annyi esze van mint neked akkor mindent értek
2014. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 éves létedre még ilyen primitív szinten állsz??? Így nem beszél az ember a haragosával sem, nemhogy egy lánnyal. Ha a lány nyomul, és neked nem tetszik, akkor nem ilyen trágárságokat mondok neki hanem egyszerűen nem veszek róla tudomást, ha az utcán találkozom vele, köszönök neki, és nem állok meg vele beszélgetni - ennyiből tudhatja, hogy nálad a nő nem jön be. De ilyen ronda szöveget mondani?? Otthon is így beszélnek a szüleid, vagy hol tanultad??? - Egyébként a helyesírásod borzalmas, inkább könyveket olvassál, hogy egy kicsit fejleszd a színvonaladat.
2014. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt szeretné, ha tanítgatnád helyesírásból.
2014. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!