Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZOM. Beszeltem egy csajjal Fb-on a beszelgetes vegen azt irta hogy ". most mennem kell MAJD BESZÉLÜNK, sziia" az jelent valamit azon kivül h majd beszélünk? (lényeg lent)

Figyelt kérdés

Voltam egy koncerten amin egy csaj nagyon sokszor nézett rám amikor úgy tűnt neki h nem figyelek oda sokáig "bámult".

Én felismertem őt mert ugyanabba az ovodába jártunk (ő nem ismert fel, nagyon megvaltoztam), tehát nem hiszem hogy ez egy burkolt lerázás lenne. Ti mit gondoltok? (bocsi a hosszu irasert)



2013. márc. 9. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most mennie kellett később beszélni fogtok még.. azt hogy miről az a jövő zenéje..:D
2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
"Majd ha írsz, TALÁN válaszolok pár napos késéssel. De inkább meg ne próbáld..."
2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez azt jelenti, hogy majd beszéltek. De kövezzetek meg, ha máshogy gondoljátok....
2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

maga a mondat nem jelent mást, de lehet, hogy többet akar


Ui.: szar lenne ha most is úgy néznél ki, mint az oviban XD énis sokat változtam azóta :DD

2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
sztem semmit nem jelent. nekem is írják néha, h majd beszélünk.
2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 fospuska ***** válasza:
lehet,csak azért bámult,mert mégis ismerős voltál neki valahonnan. ez a szöveg,amit eleresztett,pontosan semmi mást nem jelent.
2013. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát ha sokáig beszéltetek ( nem csak pár sort) akkor semmiképp nem volt lerázás :-) szerintem h ne tűnj tùl rámenősnek pár nap múlva írj rá :-D
2013. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerinted e mögé most bármit is látni kellene? Lehet, hogy már ma írni fog neked, az is lehet, hogy nem , és az is, hogy arra fog várni, hogy te írj neki. Egyelőre ki kell várnod, mi történik.
2013. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt írni, hogyha nem akarok túl lerázós lenni. És nálam az égvilágon semmit nem jelent. Se pozitív se negatív töltete nincs.
2013. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
írj rá megint :D
2013. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!