Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj akivel egy cseten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj akivel egy cseten beszéltem tett nekem egy ojan ajánlatót ha feltőltőma kártyáját akkor lehetne kőztünkegy szex kapcsolat de ugynézki hogycsak átvert és és tőlem elment pár ezer mért csinálahata mire volt neki ez jó?

Figyelt kérdés
A csaj írt rám előbba cseten és mondta hogy érdekelne egy szex kapcsolat vele én mondtam neki igen nekemis jójőne. De ő aztmondta hogy ha feltőltőma kártyáját akkor megadja a cimét elsőnek én mondtam neki hogy mivan hacsak átversz de ő mondta nem verlek át csak tőlcs fel én akkornem hittem neki. Eltelt mégegy hét akkoris megkeresett cseten és ugyanzt mondta nekem ,fótotis mutatót magárol meg megadta a tel számátis, felhívtam és telefonba is mondtam neki hogy tényleg nem vernél át ha feltőltenélek ő aztmondta hogy nem nekem ősszintének tűnt aztán pár nap múlva feltőltőttem a kártyáját de nem hívot vissza éssa címétsem mondta meg és ha én hívtam onnantól kezdve már nem vette fella telefónt ezt mért csinálhatta sok férfitől kihúzhatót sok pénzt de mire volt ez jó neki?
2013. jan. 16. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Téged még én is átvernélek,a kérdést elnézve.

16/F

2013. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

hogy legyen egy feltöltött kártyája

ezt buktad

2013. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert az életbenmaradáshoz öreg.
2013. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Te esküszöm,hogy fogyatékos vagy.Aki ilyen hülye az meg is érdemli,hogy átverjék.Komolyan,a szüleid mire tanítottak téged?
2013. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mire,hát arra,,hogy tudjon telefonálni bameg.
2013. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásodat elnézve nem csodálkozom, hogy ennyi eszed volt... -.-'' Mire volt jó neki? Gondolkozz már b*szod, ingyen telerakta a kártyáját a sok idióta. Te egy hordó víz mellett is képes lennél szomjan halni...
2013. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pasi volt.Ne chatelj ha nem látod át a dolgokat.
2013. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

én is létesítek veled szexkapcsolatot, ha küldesz a számlámra 10000 forintot


még képet is küldök magamról :D (ami majd egy szupermodell lopott képe lesz)


nem kell mindennek bedőlni a neten, megfizetted a tanulópénzt


viszont visszaadhatod neki, kérd meg a napiszart, hogy hívogassák a rib@ncot (gondolom vissza tudod keresni a számot)

2013. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ne vegyétek már el a maradék önbizalmát:)))
2013. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
halloooddd.... :D még sok csalodás fog érni :D
2013. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!