Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de neki boldog párkapcsolata van vagyis most épp kibékültek, de nem tudom elfelejteni mert azelőtt mikor összevesztek nekem olyanokat mondott el amit még eddig senkinek, mit tegyek? Ugye felejtsem el?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Húha nehéz ügy! Szerintem a srác valamit érezhet irántad ugyanis ha nem érezne akkor nem mondana el neked ilyeneket. Szerintem még ő sem nagyon tudja h mit érez így az érzéseit megkell erősítened. Állj mellette beszélgess vele minél többet érezze h mellette vagy! Hülyülj vele minél többet akkor még nevettek is, és közeledj hozzá! Szerintem mindenképp megéri a tapasztalataim szerint:) Sok sikert ha van valami és bevált vagy ha nem akkor is mindenképp írd meg légyszi ha kérhetek ilyet! :) Üdv! :)
2013. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!