Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír rám egy fiú az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír rám egy fiú az azt jelenti nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerem, élőben elvagyunk, félénk fiú. Én már ráírtam többször is. Úgy érzem tetszem neki élőben jó vele. Szerintetek attól, hogy fb-n nem keres, még tetszhetem neki?
2014. dec. 7. 13:56
 1/5 anonim válasza:
Aha
2014. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja de volt már, hogy ő irt rám. Csak akkor is olyan szótlanka meg nem tom.
2014. dec. 7. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A fészbukk tönkreteszi a társadalmat... -.- Amúgy ha félénk ezért sem írhat rád, vagy egyszerűen ő sem szereti a facebookot, én az utóbbi miatt nem írok ott rá senkire. :) Egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem tetszel neki ha életben elvagytok. 16/L
2014. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2014. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha azt mondod, hogy élőben elvagytok, akkor miért ne érdekelnéd? Ne a facebook alapján ítéld meg azt hogy hogyan áll hozzád, inkább örülj neki, hogy nem ilyen fb majom, aki mindig ott lóg:)
2014. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!