Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baromság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogy a lányokért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a lányoknak is ugyanúgy kell küzdeniük a férfiakért. Egy kapcsolat nem csak az egyik fél küzdelméről szól, ha szeretik egymást a felek. Igazam van?
2014. dec. 7. 14:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha engem akar választani, akkor nem foglalkozik a többivel, hanem engem választ. Ha meg nem akar engem választani, akkor fejen is állhatok neki.
2014. dec. 7. 14:44
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyreszt amit a 10-es mond

Masreszt a küzdes a normalis lanyoknal azt jelenti hogy elhívod randira,törődsz vele,erdeklődsz utána..


A ribik varjak el hogy rohanj utanuk mikozben lesz**rnak de őket hagyni kell a francba,ne kapjanak farkat.

2014. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Törekvés a feministák részéről, hogy a nők felé lejtsen a pálya, és hogy kizsákmányolják a férfiakat. "Fektess belém még többet és többet, időt, energiát, pénzt"
2014. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

nem kell értük küzdeni,és hülyeség is nézzél már rá a legtöbbre,nem strici vagyok hogy ezekért küzdjek


de tény néha sokat kell ezeknek hazudozni a szépet.

2014. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Akkor a küzdés igazából csak álszentkedés, hazudozás?
2014. dec. 7. 14:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Hazugság, hogy hasznot húzzanak, semmi más!
2014. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A lányokért nem kell küzdeni. Ha tetszel egy lánynak külsőre, akkor bármit csinálsz vagy nem csinálsz, fel tudod szedni. Ha nem, akkor is csinálhatsz bármit, nem lesz sikered.

Az viszont tény és való, hogy hazudni kell nekik.

2014. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha kell valami elveszed,

hazudj ha kell szépet ha kell jót,siker rád vár.


ezek kiba**szott buták,le kell őket nyűgözni mint a kisbabákat.

2014. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Küzdeni mindkét félnek kell. A férfinek kell elejinte, hogy meghódítsa a kiszemelt lányt. De ha már kapcsolatban vannak akkor minkét félnek ugyanannyira kell küzdeni. Nem szabad belekényelmesedni a kapcsolatba. Nálunk például barátom kényelmesedett bele a kapcsolatunkba és ez a kapcsolatunk rovására ment. Együtt vagyunk de egyedül kevés vagyok helyrehozni a dolgokat. Ha észbe kap, (most úgy tűnik észbe kapott) akkor menthető még a dolog.
2014. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!