Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiasság meg a pozitiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiasság meg a pozitiv gondolkodás igaz hogy mekkora baromság?

Figyelt kérdés

1. A születési arcvonásaidon nem tudsz változtatni. És mit néz a legtöbb nő elsőnek? Az arcot.


2. Ha itt mutatsz egy képet nekik magadról és az alapján nem jösz be nekik,szerinted mennyi esélye van a személyes találkozásnak? 0


És ne mondja már nekem senki hogy a jellem majd átmegy fotón keresztül amikor a lélek kincsei láthatatlanok a szemnek.


Igy nem értem miért van Ismerkedés kategória és amúgy is netes társkereső. Szerintem hülyeség az egész ezek alapján!


2014. nov. 9. 08:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Jól megfogalmaztad. Sajnos tényleg igy van. Tapasztalom.
2014. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem az. Ennek a kérdésnek a feltevője például már látatlanban is férfiatlan, mert képes leülni és megideologizálni, miért nem csajozik be. Még kép se kell hozzá.
2014. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Segített a google fordító: Nyaf, nyafnyaf,nyaf, nem az én hibám hogy nem tudok csajt szerezni, mindenki másé.

Jó kifogások, de attól még csak felszínes,ostoba,gondolkodás és tapasztalatmentes.

2014. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%
IGAZSGOD VAN!!!
2014. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

2-es: csak annyit fűznék hozzá, hogy az általatok ajnározott helyes pasik sem túl férfiasak. Ismerek ilyen srácokat. Mikor együtt jártunk szórakozni és balhé volt, ők sosem mertek odaállni. Megbeszélni a problémát a másik féllel.


Vagy te most arra gondoltál, hogy az a férfiasság, aki minél több nőt megdug?

2014. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

5-ös nem jöttél meg rá hogy 1jóképű,izmos srác selypithet, ha nincs ízlese,egyénisege akkor is tökéletes,mert jóképű!

Ugyanez a nôkkel is igaz,ha szép. Csaj,lehet szerencsétlen akkor is odavannak érte sokan!

2014. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen szépfiúk féltik a csini pofikajukt,szerintem önzô és szánalmas mind
2014. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ma 08:57


ment a kéz

2014. nov. 9. 09:32
 9/29 A kérdező kommentje:

ma 09:18

igy igaz

2014. nov. 9. 09:33
 10/29 anonim ***** válasza:

ma 08:57

ma 09:18


igaza van a többiek meg nem realisták

2014. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!