Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan erhetne el egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erhetne el egy pasi, hogy vegre felfigyeljen ra a csaj?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, akivel egy csaj regebben eleg hideg volt, viszont erdekli a pasit a csaj. Szeretne felhivni magara a figyelmet, es ugye nem akarja azt a pasi, hogy odamegy a csajhoz, es az esetleg ujbol elkuldi, ezert kellene neki valami jel, hogy tetszik neki a pasi.

A baj az, hogy a csaj, atnez a pasin, ra se nez, mig mas sracokkal hulyeskedik...

Valami otlet?


2014. dec. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
légy vele kedves.... ha tovabra is eltaszit akkor tuti hogy nem josz neki be :)
2014. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lepereg rola! Ha valaki valami vicceset mond, akkor nevet, de ha en mondok valami vicceset, mas nevet, o nem.
2014. dec. 7. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha eddig sem ment hagyd! Jobban jársz, hidd el, nem kell feleslegesen agyalnod, meg úgymond neki megfelelni, sőt senkinek sem, csak magadnak!

Majd lesz olyan csaj, aki enélkül is felfigyel rád, tudom mit beszélek, igaz nő vagyok, de tapasztalat, aki sosem jött be valamért, azzal sosem foglalkoztam. Aztán, ha valaki megfogott, azzal foglalkoztam, nem is kellett, se neki, se nekem úgymond erőlködni a másikért, jött az magától!

Ne fecséreled az energiád olyanra, aki meg sem érdemli!

2014. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fel nem fogom hogy zúghatsz bele egyetlen csajba.

Ez lenne a normális hozzáállás a lányokhoz:


Megtetszik egy lány. Odamész hozzá és 10 perc alatt kideríted hogy tetszel-e neki. Ha igen, akkor elkéred a telefonszámát, aztán randiztok, stb.

Ha elutasít akkor tudod hogy nem tetszel neki és mész tovább más esélyes lányokra.


Nem az hogy belezúgsz egybe (aki 98%, hogy nem viszonozza), aztán hónapokat, éveket baszol el várakozással. Segítek, a nőknél sikeres férfiak NEM így csinálják a dolgot, hanem jellemzően azon a módon, amit az előbb leírtam.

2014. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erzem, hogy tetszem neki, de valamier nem foglalkozik velem. Regen nezett o is engem, viszont en akkor el voltam mas csajjal foglalva, amit persze o nem tudott. Nem pazarolom ra az eveimet, mivel kavarok mas csajokkal, viszont o az, aki valamiert jobban megfogott, mint a tobbi.

Ha viszont kozelitek hozza, rogton odebb megy.

2014. dec. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!