Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyan férfiak, akiknek ez fontos?

Figyelt kérdés

Akiknek fontos,hogy ránéznek a feleségükre/párjukra,és boldogságot látnak az arcán,vagy bátran elmegy mindenféle smink nélkül vásárolni,vagy bátran kóstol az ebédből,miközben főzi,vagy ilyenek??


Azt látom mindenhol,hogy reggel az az első,hogy rohadok a tükörhöz,nehogy meglásson smink nélkül,vagy ha főzés van,akkor inkább megkóstoltatja mással,nehogy meghízzon,vagy otthon is mindenféle csinos ruha. Egy férfinek már nem fontos,hogy lássa a szerelmét olyan igazinak???

Mindenki ezt hajtogatja,hogy ő igazi nőt szeretne,de kb. mosolyogni sose látja,mert leköti a ruhája,a testsúlya,az örökös harc,hogy mindig "jó nő legyen",és ez neki teljesen megfelel.


Most akkor mi is van???


2014. dec. 7. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsi..nem akarom megfordítani a kérdést de szerintem pont hogy a nők jobban várják el az állandó tökélyt a férfitól
2014. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
Vannak még ilyen férfiak szerintem....
2014. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valaha lesz szerencsém egy feleséghez, aki az enyém és én az övé akkor semmiképp sem kell sminkelnie magát, nem kell ugyanannyi kilónak lennie évekig, hogy nekem tetsződjön.

Egy barátnőtől is azt várom el, hogy önmaga legyen, amit lehet benne szeretni.

Ha pedig én borostás vagyok, vagy fel szedtem 1-2 kilót, vagy megkopaszodom majd egyszer, vagy bármi, akkor is szeressen azért, aki vagyok.

Ezt szeretném egy feleségtől, igazából így is jó életem van és boldognak érzem magam. Ha pedig a szerelmi életem is a helyére kerülne, akkor tökéletes lenne a boldogságom...

És ahhoz egy természetes pár kell, nem egy olyan aki fél önmaga lenni, vagy csúnya lenni előttem.

2014. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted sminkelés előtt / után nem lehet mosolyogni vagy mi? Nem igazán értem, hogyan zárja ki a kettő egymást, hogy valaki megpróbálja magából a maximumot kihozni és hogy közben jól is érezze magát.
2014. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!