Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kedves aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kedves aranyos lányokkal ismerkedni akiknek nem fontos a külső és nem röhögnek ki meg nem néznek le másokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

www.rondak.hu

www.vanpasim.hu

2012. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
anyám... komolyan, akik ilyen és hasonló kérdéseket írnak ki, azért kíváncsi lennék rá hogyan néznek ki!
2012. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%

ma 23:15


Jobban, mint gondolnád. Csak sajnos mi annyira önbizalomhiányosok vagyunk, hogy akkor sem hisszük el, hogy helyesek vagyunk és van esélyünk a lányoknál, ha mondják nekünk. A sok alfahím miatt meg az utálatos, beképzelt lányok miatt még bátortalanabbak lettünk.

2012. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hmm nah leírok egy példát...

Volt egy fiú gimibe, oltári jól nézett ki.. Minden lány oda volt érte..én is. Aztán megtetszettem neki (bár nem mondta, sok jelből tudtam pl a haverjai röhögtek ha jelen voltam, bámult állandóan, + oszt.társa is elmondta, meg egy bnőm ki hallgatta amikor beszélt rólma meg még sok minden) na eleinte csodálkoztam, miért nem szólít le, aztán megtudtam róla egy két dolgot. Hogy pl még csaja sem volt, retteg a csóktól, önbizalom hiányos. Pedig egy kockahasú, sportos fiúról van szó :) szóval ennyi.


Egy másik példa. Aki látta a '3 méterrel a felhők felett' c filmet, az rájön hogy a MAGABIZTOSSÁG A FŐ. Mario Casar sosem tetszett külsőre. Aztán megnéztem a filmet..és azóta :$ nem megy ki a fejemből..


Szóval bízzatok már magatokba!!!! Nem a külső a lényeg, hanem hogy mindent megtegyetek, alakítsatok ki egy stílust, tudom, tudom a kockahas se minden..DE tehettek érte. És nem a csajokért, hanem hogy egy picit is nőjjön az önbizalom!

Remélem megfogadjátok amiket írtam.

Üdv.16l (:

2012. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha már helyes nem lehetsz, legalább ápolt legyél:)
2012. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
35%
Szerintem azt ne neten keresd:)Pl en es a pasim 2 eve vagyunk eggyutt es o csunya (kulsoleg),vezna stb...En pedig hogy is mondjam 2010ben szepseg versenyt nyertem egy kisebb hejsegben:-''.Szoval nm illunk ossze de nagyon szeretem ami belul van es nem nezem a kulsot.Amiert szep valaki nem muszaj nagykepu legyen.Szoval te is meg fogod talalni!!
2012. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hanariko ***** válasza:
Mindenkinek fontos a külső, ezt csak úgy megsúgnám jó tanácsként.
2012. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szinte sehol. az ilyen lányok többnyire otthon ülnek, vagy a suliban, vagy elhízottak, van valami testi hiányosságuk, fogyatékuk, esetleg vakok.

de ismerek bunkó rokkantat is szóval ez sem biztosíték, ak iazt mndogatja hogy próbálkozz csúnyáknál, annak fogalma sincs a dolgokról, egy csúnya buta lánynak is vannak néha egetverő elvárásai meg önteltsége.

sőt, ha találnál is, ezek közül is csak a legtöbb félénk, de belül ugyanolyan r!banc akar lenni mint a legtöbb lány. kapnak 1 kis önbizalomnövelélst hogy juj van pasim, aztán kitalálják hogy ki akarják élni magukat mert még fiatalok.


sajnos el kell fogadnod, hogy a legtöbb embernek csak a külső számít. meglehet te sem vagy vele másképp csak nm tudsz róla vgy nem ismered el.

persze megy itt az ámítás hogy hát a belső is stb, de elhanyagolható a külső mellett, mindenki jóképű magas macsót akar maga mellé.

persze találkozhatsz kivételekkel is, onnan tudod, hogy 8-10 éve együtt vannak az első csúnya barátjukkal.

2012. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok és nincs semmilyen fogyatékosságom:D

amikor én összejöttem a pasimmal (2 éve járunk) sok cikizés ért engem, de a mai napig is. mindenki szerint ezerszer helyesebb fiút is kaphatnék. de nem értik meg h ez engem egy cseppet sem érdekel. mert nem kell más...

rengeteget csalódott előttem mert sok nővel volt dolga. de lenézték biztos amitt h nem egy kigyúrt állat meg fogszabija van.

de igazság szerint egy nagyon jó lelkű srác, aki olyan kedves és aranyos h még ilyennel sosem találkoztam azelőtt. és lám... megváltoztatta a haját, lecserélte a ruhatárát, lekerült a fogszabályzó, elkezdett edzeni. és most kb minden exe próbálkozik újból:) szóval nem kell aggódni mindenki megtalálja a hozzávaló embert. és én büszke vagyok nagyon rá h ilyen barátom van és h mindenben kitartottam mellette:)

20/L

2013. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bárhol. mindig lesz egy kivétel, egy olyan aki más mint a többi. ne keresd görcsösen, majd megtalál magától ha annak eljön az ideje.
2014. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!