Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a lány adott mikulás csomagot a barátjának, de a barátja nem adott semmit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy mikicsomag 200 ft. Emiatt nem éri meg problémázni
2014. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is előfordult (ő vett, én nem), de mondtam neki, hogy nem kell, az ő baja. :D
2014. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megbeszélték előre, hogy lesz ajándékozás? Ha a fiú nem tudott róla, akkor igen, teljesen, nem általánosan elfogadott dolog, hogy mikuláskor kötelező lenne a pároknak megajándékozniuk egymást, a többségnek szerintem eszébe sem jut, hogy ilyenkor ajándékot kellene venniük a másiknak.
2014. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves az illető? nem lehet h még azt hiszi h a mikulás hozza?
2014. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jo pont lett volna ha ad, de nem vesztettel semmit.

Ha karacsonyra sem ad akkor a nevemben vagd pofán ;)

2014. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a pasim nadrágjának zsebébe rejtettem egy kis szaloncukrot mikulás gyanánt. Valószínű megtalálja, megeszi, elmosolyodik és örül. De ettől én normálisnak tartom, és az sem baj,ha ő semmit nem ad még utólag sem. Nem azért csináltam...
2014. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
Van ez így,én se kaptam.
2014. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Én adtam neki egy csomagot amit én állítottam össze, de szeretetből adtam, nem pedig azért, mert viszonzást város, meg akartam lepni, megmosolyogtatni.

Nem volt megbeszélve, ő nem adott. Engem a legkevésbé sem zavar. Úgyis elfelezett velem mindent, ami a csomagban volt :)

2014. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is kaptam, meglepődtem és örültem neki, viszont én nem ajándékot vettem neki hanem 1 nyugis, pihenős 7végét töltöttünk el kettesben (ami am is bekövetkezett vna, nem csak az "ünnep" miatt).

24/F

2014. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. dec. 8. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!