Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tovább lépek, de a remény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lépek, de a remény bennem él. Ez mehet, nem?

Figyelt kérdés

Noss.. a fiú,akit szeretek,nincs velem,mert szakítottunk.

Mindkettőnk miatt, az én hibám az volt,h nem mutattam ki igazán,h mennyit jelent nekem .. Nagy hiba volt, őszintén bánom. Az ő hibája az volt,h a szavai és a tettei ellentmondtak egymásnak.


Több hónapon át rosszul kezeltem a szakítást, lefogytam stb... De most három hónapja már,hogy elindultam afelé,h túllépek rajta ,és nem köré helyezem a boldogságom. Megtanultam újra,h nélküle is szép az élet,még a kis apró dolgok is ,erősebb lettem ,napról napra.


Azonban mindvégig úgy mentem a továbblépés útján ,h közben tudtam és tudom is ,h bármikor újrakezdeném vele ,és a remény bennem van.

Nem tudom a saját érzéseim meghazudtolni ,és arra gondolok,h ha nekünk még rá kell találnunk egymásra ,akkor meg fog történni,ha akarom,ha nem.

Feloldottam a tiltást facebookon. Mikor magam alatt voltam,akkor is szabadon írhatott ,mert hagytam, de mostanra már erős vagyok ,és ezért nem látom értelmét a tiltásnak.

18l

Szerintetek ?


2014. dec. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
mi a kérdés?
2014. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tovább lépek, de a remény bennem él. Ez mehet, nem?


a főcím kérdése...hogy ez hosszú távon bírható ?

2014. dec. 7. 17:48
 3/10 To7ka ***** válasza:
57%

szia.

És nem próbáltad meg közben senki mással? Arra büszke lehetsz, hogy sikerül összeszedned magad, sőt, kifejezetten gratulálok! Jó hozzáállás (gondolom egy igen nagy szerelem volt, ami után nagyon nem könnyű). Ellenben szerintem az nem jó gondolat, hogy majd folytatjátok, és azt lesed, hogy jelentkezik-e. Az nem a tovább lépés. Nem belehajszolni kell magad egy másik kapcsolatba, inkább megismerni más srácokat. Az nem lesz "teljes gyógyulás", ha annak a fényében teszed, hogy majd újra jelentkezni fog. És ha visszarohansz hozzá, könnyű lehet, hogy megint elszúrjátok.

Próbálj még kicsit ezen változtatni, ha időbe is telik. Nyiss mások felé. És ha úgy egyébként előfordul, hogy újra felkeres, akkor szuper, de ne arra várj..


Mellesleg, az is lehet egy opció, hogy fogod magad és ráírsz. Van rá valamennyi esély, hogy Ő is hasonlóképp érez. Ha csak egy normális beszélgetést kezdeményezel vele, még most megtudhatod, hogy mi a helyzet. Nem lesz az, hogy hónapokig vársz rá ilyen állapotban. Ha kedvel még, akkor nyert ügyed van, ha attól félsz, hogy elutasít... Elfog 3 hónap múlva is, és Te nem lettél jobban semmivel... Inkább tisztázd le vele, hogy letisztázhasd magadban.

2014. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
A remény csak a gyengék fegyvere...
2014. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen időszakon megyek keresztül jelenleg...Igazából te már beletörődtél a tényekbe,és elengedted ezt az illetőt,mert beláttad,hogy nem megy kettőtök között a dolog valamiért.Ugyanakkor még szerelmes vagy belé.Ismerős érzés,de túl kell lendülni a mélyponton,meg kell élned a fájdalmat ahhoz,hogy később kész lehess egy újabb kapcsolatra.
2014. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha őszintén rá vágysz most is még, azt hiszem egyszer beszélned kéne vele tisztán, egyenesen. Ha úgy döntötök, hogy nem, akkor úgy tovább tudsz lépni, remények nélkül, tiszta lappal. De így, hogy még reménykedsz benne és titkon Őt szereted, így nincs értelme gyötrődni. Azt mondom, adj egy utolsó esélyt, hátha! Ha összejön, happy end és ha nem, hát nem! Te mindent elkövettél akkor!


23/F

2014. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia . köszi szépen!


Nem próbáltam mással , igaz,voltak udvarlók,de én nem nyíltam meg nekik ,és elutasítottam őket. Nekem ezt akkor így kellett tennem,egyedül kellett felállnom.


Tudom,h ez a helyzet most adná magát,h megingjak,és visszaessek , de már máshogy állok hozzá. Nem azt mondom,h nem várom,h írjon ,jelentkezzen,mert várom,de már tudom,h nem ezen függ az én boldogságom.

Azt is tudom,h nem teljesen léptem túl rajta,hát persze ,hogy nem...csak elindultam az afelé vezető úton..most ezen vagyok, de attól nem tudok felhagyni azzal,h bennem van a gondolat,h egyszer még együtt leszünk.


Az,h a remény a gyengék fegyvere, szerintem nézőpont kérdése.... Nem reményre alapozom a jövőm,de attól még szükségem van a reményre.

2014. dec. 7. 17:59
 8/10 A kérdező kommentje:

Viszont nem fogok neki írni,h találkozzunk. Csak ennyit tettem ,h feloldottam a tiltást, ha észre veszi,akkor az esély ott lesz,és írhat bármikor.

Amikor vége lett ,akkor én még hetekre rá próbáltam helyrehozni a helyzetet,és írtam neki,találkozni nem akart.leírtam az érzéseim, ő pedig azt mondta,h feladja,nem küzd értem tovább....

Ez nekem az utolsó próbálkozásnak számított,innentől az ő kezében a dolog...

2014. dec. 7. 18:02
 9/10 To7ka ***** válasza:
De itt most tanácsot kértél, véleményt, segítséget. Mégse fogadod el.:) A két újabb válaszodból is pont ugyanúgy az jön le (és el is ismered, hogy nem léptél tovább), hogy szeretnéd, hogy írjon. És így nem lehet továbblépni! Ha szükséged van egy korrekt lezárásra, ami TÉNYLEG lezárja, akkor ne húzd az időt, mert nem leszel jobban. Nyugodtan megbeszélheted vele.. Vagy akkor tiltsd le újra. Esélyt adsz neki gondolkodás nélkül. Biztos eltudna érni máshogy is, de épp most nyitottál felé lehetőségeket, hogy megtaláljon. Egyértelmű, hogy szeretnéd, hogy megtaláljon! Ami nem jó!:) Így direkt ebben az állapotban tartod magad. Miért kapná meg azt az esélyt, hogy 2 év múlva szomorú lesz este és szexre lesz szüksége, majd rád ír és újrakezdhetitek? Gondolkozz még el ezen egy kicsit, nem hiszem, hogy ez így jelenleg segít neked.
2014. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy felmerül a kérdés,hogy ha idejövök tanácsot kérni,akkor miért nem gondolkozok el rajta legalább.

A válasz egyszerű ,nekem az,mert bár elolvasom a véleményeket, de a döntést én hozom meg . Tanulva régi hibáimból....amik közül az egyik az volt,h más véleményére alapoztam ,amit most már nem szeretnék. Inkább vállalom a kockázatot arra,és lehet h rossz döntés,de az enyém ,és nekem ez számít.

Olyan nagy boldogsággal tölt el,h már megbízok Saját Magamban annyira,h biztos vagyok benne,h nem fog összetörni újból ez a fiú. Én ahogy most "várok rá" ez nem az a fajta várás,h beleőrülök,nem tudok másra koncentrálni. Nem. Dehogyis , teljes mértékben boldog vagyok és ha ő még szerepel az életemben ,akkor hagyom ,h lehetősége legyen belépni.

Lehet,h észre sem veszi,h feloldottam a tiltást, Lehet . Az is lehet ,h már csak évek múlva veszi észre , meglehet,de akkor ennek így kellett lennie .Hiszek a sorsszerűségben,minden valamiért történik.

Írni nem fogok neki ,az utolsó írásomban neki benne van ,h Szeretem, tudhatja. Ez akkor volt,mikor már barátnője volt utánam. Én voltam ,aki írt neki,megpróbáltam , de ő azt írta, elfogadta a végét . Ezek után már a szívem szerint sem írnék neki,sem az eszem szerint. Ha neki jelentek még valamit,akkor fel fog bukkanni.

Szexkapcsolat kizárva ,nem voltunk még együtt,ezért nem keresne fel. Nem tud kihasználni sem .

Erős vagyok , és ami a furcsa az egészben,h neki köszönhetem , h csalódtam benne ,és azután talpra álltam . Ezt már nem veszi el tőlem.


Most ,h ezeket írtam , nem azt jelenti,h ide feleslegesen ír bárki is véleményt,tanácsot , annyit jelent,h a saját döntésem áll mindez felett . Ettől függetlenül megköszönném,h írtatok :)

2014. dec. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!