Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön ez a srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön ez a srác a videóból, hogy/hol tudok ilyesmi fiúkkal találkozni, illetve milyen lányok tetszhetnek nekik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5ueJ4-lTa1s


Nem tinilányka vagyok, nyilván nem reális konkrétan ez után a srác után csorgatni a nyálam, meg nem is ismerem, tehát a személyisége nem tudom, milyen lehet, de nagyon nagyon tetszik a stílusa, az arca, mindene- tehát külsőre :) (bár nagyon vékony...)


https://www.youtube.com/watch?v=5ueJ4-lTa1s


2014. dec. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Definiáld az ilyesmit. Mióta lehet kategorizálni, hogy ilyen vagy olyan fiúknak mi tetszik? Midnenki egy saját egyéniség. Midnenkinek más tetszik.


Hány éves vagy?

2014. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy ilyesmi? Öltönyös meg hosszabb a haja? Mert kb. ezek különböztetik meg a többitől.
2014. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan definiálni, csak ez "érzés" :)

Kérlek, ne ilyen negatívan írjatok... tényleg nem tudom pontosan megmondani, azt gondoltam, ti is valahogy megérzitek, miről beszélek.

Egyébként húszéves vagyok.

2014. dec. 7. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt érezni nem tudjuk, amit te.:)


Én is szeretek mókázni, táncolni. De lehet egy vödörbe hánynál ha én lennék a videón.:D

2014. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy bárkitől vödörbe hánynék, aki élvezi a táncolást és boldoga :) jó az ilyeneket nézni, bárhogy is táncolnak.
2014. dec. 7. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam túlozni, én se hittem volna...:D
2014. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!