Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek erről a lányról belső tulajdonságai alapján?

Figyelt kérdés

16 éves. Nem igazán szeret bulizni járni, nem megy bele semmibe meggondolatlanul. Még szűz, idáig egy kapcsolata volt(4 hónap) . Közel áll hozzá a sport, kézilabdázik. Nagyon szeret olvasni, nem Twilight és hasonlók, hanem amiknek nem csak szórakoztató, hanem szellemi értékük is van. Szeret könyvtárba járni, imádja a régi könyvek illatát-ezért kicsit dilisnek nézik amúgy.

Zenében ezt kedveli: http://www.youtube.com/watch?v=alhauVGdsow&feature=youtube_g..


Mi a véleményetek róla? Kicsit különc, de szimpatikus lehet?



2014. dec. 7. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy borzalmas zenéket hallgat, de inkább ő, mint a sok tükör előtt pózoló derékban kitört, seggkinyomós, 25-nek kinéző tinip.csa
2014. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpatikus lenne, csak az a baj, hogy a rossz tulajdonságait meg sem említetted, pedig mindenkinek van.
2014. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves, értelmes lánynak tűnik. Az ilyen zenék nem az én világom, de nem az alapján ítélek.

Amúgy összességében szimpatikus, de nem hiszem, hogy sok közös lenne bennünk.

2014. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rossz tulajdonságok: önbizalma nulla, néha lusta, nem lehetvelcipelni egy buliba, kissé nehezen ismerkedik, idő kell neki, mire meg tud bízni valakiben
2014. dec. 7. 21:20
 5/19 anonim ***** válasza:

A sportolás az nagyon jó, a könyvekhez való hozzáállásával sincs semmi gond, sőt ez is jó tulajdonság.

Gondolom művelt lehetsz és értelmes.

A zenével meg nem lehet mit csinálni, mindenki mást szeret :)


15f

2014. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az hogy jó zenét hallgat :D Persze,lehet szimpatikus :)
2014. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vállald már fel nyíltan, hogy pasit keresel!:D
2014. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem is szar a zene:D
2014. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
priváteső
2014. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Telorol nem tudom megnezni a zenet (pontosabban meghallgatni) de ezek alapjan szimpi lany :)

Meg amugy sem egy zenei izles dont a kapcsolatrol :)

Es mint ahogy olvastam mindenkinek vannak rossz tulajdonsagai..de akit szeretnek azt a hibaival szeretik szoval ha nem terrorista vagy valami durva dolog akkor szeretheto lehet :)

2014. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!