Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire érdekelne, ha egy lány szinte csak turiból öltözködne?

Figyelt kérdés

Stílusosan, de mondjuk csak fehérneműt és alap darabokat vásárolna "rendes" boltban.

Én ugyanis ilyen lány vagyok :D

17L



2014. dec. 7. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
A legkevésbé sem érdekelne. Sőt! Valamilyen szinten még pozitív is, hogy nem szórja el a pénzt drága új ruhákra, mert nem a ruhái által akar többnek tűnni.
2014. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A világon semmi gond nincs ezzel, ha gondolod, szívesen ismerkedem :P


23/F

2014. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem tűnne fel, akkor semennyire.
2014. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne. Van olyan pulcsim, amit ott vettem és senki meg nem mondaná, hogy az bizony turkálós.

Plusz márkás cuccokat is lehet venni olcsón, ha nyitva tartod kicsit a szemed :)

20/f

2014. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést.

Néha azért látszik, hogy nem új darab, pl. nagy, kötött pulcsikat szeretek ott venni, amik miniruhának is jók.

2014. dec. 7. 23:00
 6/12 opened paradise ***** válasza:
Kicsit sem,nem ruha alapján választok.
2014. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semennyire, nem ruha alapján választok.

Hanem GyK kérdés alapján.

Írtam privit......

2014. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekel milyen ruha van egy lányon. Nem ez számít..

Csak ti, nők kapjátok fel ennyire a dolgot, mert saját magatokból indultok ki, hogy ha már egy fiú nem öltözik úgy, ahogy elvárjátok, akkor leszarjátok ;) (tisztelet a kivételeknek)

2014. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem zavarna.
2014. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsit még pozitív is, mert igencsak túlárazottnak tartom a márkás ruhákat. Sokkal praktikusabb turiból öltözni, bár én személy szerint utálok vásárolni.
2014. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!