Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne jobb ha minden...

Nem lenne jobb ha minden kövér lány hasonlóan öltözködne és nem zsákokban?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem a cipőt és a sapkát leszámítva nagyon csinos annak ellenére,hogy kövér..szerintetek is jobb lenne ha így öltözködnének és nem zsákokba bújnának?


2014. jan. 8. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bájos arca van, tetszenek a színek is, deréktól felfelé rendben is van, de ez a nadrág túlságosan feszül rajta, egy basic farmer, akár hasonló szabású is, sokkal jobb választás lenne. Nekem azok a ruhák tetszenek a kerekebb lányokon, amik derékhangsúlyosak, de abban igazad van, hogy színesebb és idomokat kiemelő ruhákban sokkal csinosabbak, mint a mindent eltakaró zsákokban!


Nekem ezek nagyon tetszenek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen ezek is rendkívül csinos darabok, nem csak a vékonyaké a divat ..ma láttam 1 hasonló alkatú nőt csinosan felöltözve ápolt hajjal visszafogott sminkkel és hihetetlen kisugárzása volt a pasik meg csak kapkodták a fejüket eszükbe sem jutott valami csúfságot beszólni ahogyan ezt a sok rejtőzködni vágyó kövér lányokkal teszik..
2014. jan. 8. 15:48
 3/16 A kérdező kommentje:
persze a tipikus plázacicák húzták a szájukat de szerintem csak azért mert elterelte a hölgy róluk a figyelmet :)
2014. jan. 8. 15:49
 4/16 anonim ***** válasza:

#1. vagyok


Amúgy rájöttem, hogy mi zavar a képen. Az, hogy tök melegen van öltözve, de balerina van rajta :) Lehet, hogy ha másmilyen lábbeli lenne rajta, nem is zavarna a nadrágja.

2014. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
én azt nem birom elviselni mikor fölveszik a cicagatyát... hát rosszul vagyok tőlük... az a sok háj.... blööö
2014. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


NEM, nem lenne jobb. A te általad linkelt kép PONT arra példa, hogy hogyan NEM szabadna öltöznie egy kicsit molettebb lánynak!

Előnytelenül cuppan a nadrág, felül pedig pont a te általad is kifogásolt zsákszabású felső. SEMMI előnyöset nem emel ki magán!


Viszont, amit az 1-es linkelt, AZ IGEN!

Nem kell zsákruhákba bújnia egy kövérkés lánynak, nyugodtan felvehet csinos, szexi ruhákat kiemelve az előnyös testrészeit, elrejtve a kevésbé szépeket.

De ha tetőtől talpig cuppanósba bújik, nem éri el a kívánt hatást.

2014. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
lol
2014. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felül rendben van, de ez a leggings borzalmasan előnytelen..akkor már inkább vegyen zsákot alulra, de ebben mindig kis narancsbőr átlátszik, egyszerűen nem előnyös.
2014. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok ducibb csajt ismerek, aki testalkatának megfelelően de nagyon csinosan öltözködik, köztük én is, bár én inkább a plus size és a normál között vagyok. Jó az alakom ezért szeretem a derékhangsúlyos cuccokat, a hasamra nem veszek fel feszülős cuccot, a feszülős pólókat kerülöm, de kimegyek leggingsben egy hosszabb pólóval, nem látszik át a narancsbőr meg ad ki mindent, ha okosan megválasztott darab...


A képen szerintem jól fel van öltözve a csaj, bár egy jól szabott fari lehet előnyösebb lenne, a világos színek erősítik a lábat, a sötét fari vagy a fekete gatya jobb válsztás. Amit az első válaszoló linkelt tényleg jobb, de azok nők, akiknek kialakult a stílusuk, a képen meg egy tinilány van :)


Hogy minden kövérebb csaj így öltözködjön? Nem. Van, aki egy laza pólóban és gatyában jobban érzi magát, a vékonyabb lányok közül is. Nem biztos, hogy azért mert nem adja ki az esetleges hurkákat vagy nagyobb popsit. Persze, a pasik inkább néznek meg egy alakjához tökéletesen öltöző, csinos nőt mint egy "átlagosat", mert fetűnőbb. Nem jelenti azt, hogy akármiben több vagy kevesebb a másik.

2014. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Basszus kulcs én se olvastam el hirtelen a leírást, és azt hittem hogy a belinkelt csaj negatív példa. Divat ide oda szerintem borzasztó ízléstelen mikor egy ilyen lány passzos nadrágba bele erőlteti a gigantikus sonkáit...
2014. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!