Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lányra tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányra tudnátok egy komoly barátnőként tekinteni? (18-22 éves korosztály)

Figyelt kérdés

Utóbbi időben 2 kicsit idősebb fiúval is jártam/randizgattam, és mindenki tök szimpatikusnak tartott, testalkatilag is megvannak a nőies vonásaim, érett gondolkodásom van, simán el tudok szinte bármiről beszelni, mert elég tág az alapműveltségem is. Viszont sokszor úgy éreztem, hogy habár szerettek engem és a barátnőjüknek tekintettek, mégse úgy néztek ram, mint egy komoly barátnőre, hanem inkabb egy húgra vagy. Exem (22) például mindig hasonlítgatott, mert szóba jött h a fősuli milyen nehéz, és a gimis élet teljesen más (1-2x noszogattam h kicsit lazítson már, amikor a nap 24 órában tanult egy zh-ra). Szóval alapvetően volt/van bennem egy kisebbségi komplexus, lehet a méretem miatt is (160cm). De úgy érzem, a következő 2-3 évben még nem fognám rám egy komoly "nőként" tekinteni (okés, a "nő" kifejezést nyilván képletesen értettem). :D nem tudom, érthető-e a fogalmazás.


Elsősorban 18-22 éves fiúk válaszát várom (én magamhoz ezt a korosztályt erzem a legközelibbnek, de inkabb 20-22).


Köszönöm a válaszokat :)


2014. dec. 8. 19:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy-két mondatot, szót átírt automatikus a telefon, remelem érthető azert :D
2014. dec. 8. 19:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha elég érett, megvan benne az, amit egy nőben keresek és normálisan el lehet vele beszélgetni akár komolyabb témákról is, akkor tudnék rá komoly barátnőként tekinteni.

20/f

2014. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak a te korosztályodra tudok "hosszú" távon tekinteni.


Tapasztalatok és látottak alapján a fiatalabb (15-16 éves) lányok + 18-20 éves pasik többsége évekig is együtt vannak.


Bár igazából szerintem sokkal komolyabb gond az, hogy az én érdekeltségi körömből adódóan fiatalabbakkal nehezen futok össze, így nem is nagyon tudok velük ismerkedni.


20/f

2014. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alapvetően bennem az említett 2 fiú megtalált többé-kevésbé mindent, de mégis sokszor gyereknek ereztem magam mellettük.


Exem mindig fontoskodott, hogy "hű meg ha" a fősuli de nehéz, de nekem annyi egyetemista/fősulis ismerősöm van, hogy nem hiszem el azt, hogy heti 2-3 óránál nem tudott volna rám többet szánni. Ezért is lett vége, mert nekem keves volt, amit ő adott, és végül szakított, mert egyre kevésbé toleráltam, hogy minden közös programot az iskola miatt tol el, mond le stb. Én is hibás voltam, ezt tudom.

2014. dec. 8. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyennel nincs bajom, mert én jelenleg csak szakképzésre járok, vagyis időm rengeteg, de egyébként a kérdésedre válaszolván, azt tudom mondani hogy ha elmegyek az utcán, korombeli és idősebb lányok nem igazán nézegetnek meg engem, míg a fiatalabbak igen.


Egészen máshogy érzem magam egy fiatalabb lány közelében, sokkal "férfiasabbnak" és stabilabbnak is gondolom magam. szerintem az élet logikája, hogy a lányokhoz +3-5 év-es pasi kell, úgy fognak "harmoniában" élni.

2014. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Exem és köztem 6 év van.
2014. dec. 8. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

18F

2014. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez igazán csak a körülményektől függ, bár nálam most azt mondom 18 a minimum, 16 már gyerekes - csak testileg vonzódnék hozzá

23f

2014. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!