Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h némelyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h némelyik lány ugy kisminkeli magát egy randira h az már szinte taszito?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a volt barátnőmre, néha már annyi alapozo volt rajta h amikor ránéztem egy ház jutott ezsembe amikor omlik le rola a vakolat.. pedig mondtam már neki hogy nekem anélkül jobban tetszik, meg ha elmentünk moziba akkor is minek kellett kikenni magát.. elvégre velem volt, de néha már arra is gondolok h nem nekem akart tetszeni!
2010. febr. 1. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert némelyik lány azt hiszi, hogy akkor a legcsinosabb, hogy ha 5 kg diszperzit van a fején, plusz 3 kg xyladekor. Önértékelési zavaruk van. Szerintem a férfiak nagy többségének nem tetszenek ezek a csajok, azt nem mondom, hogy nem feltűnő dolog ez, de szerintem nem pont azt a hatást váltja ki, mint amire a viselője számít.
2010. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Primitívebb társadalmi rétegek ízlése az, hogy szépség = szoláriumozott bőr + soványság + sok festék. Az eredmény nagyobb budapesti bevásárlóközpontokban tanulmányozható.
2010. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a smink nem arra való, h "széppé" tegyen, hanem, h kiemelje azt ami szép. Én pl. soha életembe nem használtam alapozót, és így ish sürög elég pasi körülöttem. Sminkelek, de nem erősen.. sztm ez éppen elég :)
2010. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szoláriumozott bőr nekem sem jön be.. szerintem csak öregebbnek látszanak tőle :)
2010. febr. 1. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen ez tényleg furcsa. Én pl mindig is úgy voltam a sminkkel, hogy csak nagyon ritkán használok, akkor is csak szemceruzát, és szempillaspirált. 21 éves vagyok de soha nem használtam alapozót. Pedig nincsen az a kifejezett baba arcom, de nem akarok másnak látszani mint ami vagyok. Nem akarom elhitetni senkivel, hogy tökéletes a bőröm. Ettől persze még nem baj ha valaki alapozót használ, de szerintem ezt csak különleges alkalmakkor kéne. Persze most lehet mondani, hogy én biztos milyen ronda vagyok, és maradi. De nem tartom magam se rondának (mások se), se maradinak. A sminket könnyű túlzásba vinni, és egyre többen meg is teszik. Van egy ismerősöm annyi alapozót használ, hogy mikor mosolyog még akkor se látszik hogy gyűrődne bárhol az arca, na ez a nem semmi:)


21/N

2010. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én valahogy mindig kifogtam az olyan lányokat akik az alapozot vitték tulzásba, mert ha kifesti a szemét az még annyira nem is érdekelne de amikor adnék neki egy puszit és az alapozo izét érzem utána a számon az már igen :S Pedig mondtam neki h nagyon tetszik az arca, de itt sztem tényleg az önkritikával lehet baj!
2010. febr. 1. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hány éves lányokról van szó. egy fiatal tinilány könnyen túlzásokba eshet, ami az alapozóhasználatot illeti, mert ebben a korban sok tini küzd komoly önértékelési zavarral. amikor 13-16 voltam, én is agyonkentem magam alapozóval, mertbebeszéltem magamnak, hogy ronda a bőrön és folyamatos kényszert éreztem, hogy jó vastagon leplezzem. nem azért csináltam, mert egy ócska kis ribi voltam, hanem mert tele voltam gátlásokkal. szerencsére ez elmúlt, ma is alapozok, de ésszel és bárki előtt vállalom az arcom alapozó nélkül is. jó esetben ezt tehát kinövi az ember...

24 L

2010. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy kis alapozo még engem sem zavar, de amikor már nem látom az arcát az igen.. és a minap találkoztam a volt barátnőmmel, pont ugyanez volt de nem akartam szová tenni mert tudom h miattam "szépitette" ki magát és biztos nem is 5 percig tartott.. na mindegy, én a természetesség hive maradok :) F 25
2010. febr. 1. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt nem szeretem énsem. 10kg festékkel rondábbak mint 1 kgval xd
2010. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!