Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok álszent dolognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok álszent dolognak ezt a belső szépség megszépít, idővel úgyis megszépül a szemedben állítást?

Figyelt kérdés
Én esetemben van egy lány, aki rendes, kedves minden oké vele, de nem tartom vonzónak. Jó beszélgetni vele, de nem kéne párkapcsolatra. Több ismerősömtől szoktam hallani ezeket, hogy lehet először nem fog tetszeni, de később igen, amit cáfolok, mert ha alapból nem vonz valaki, akkor később se fog, és mégis egyre többet lehet hallani ezt az állítást. Ilyenkor nem csodálkozom azon, hogy miért van ennyi hűtlenség, megcsalás.
2014. dec. 9. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a belső szépséget nem fogod észrevenni sose,ha látsz egy neked külsőre nem szimpi embert...mert ki akarna közel kerülni olyanhoz,aki elsőre undorító külsőre :)
2014. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

"Azt, hogy a szépség belülről fakad, a csúnya emberek találták ki"


/Jim Carrey/

2014. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nálam megtörtént...hogy elsőre nem tetszett egy lány, de második találkán sokkal szebbnek láttam...a belseje viszont tuti nyerő volt...szóval én hiszek ebben...
2014. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Létező jelenség, hogy valaki nem tetszik elsőre de nem arról van szó, hogy csúnya lenne csak nem az eseted, és ha megismered megtudod milyen ember, bele lehet szeretni, és onnantól már az eseted lesz és megváltozik minden.
2014. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont a te esetedben nem fog működni, mert még a személyisége sem vonz túlzottan, ahogy a szavaidból kiveszem.
2014. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem álszent dolog. Én sokszor tapasztalom, hogy minél jobban megismerek valakit és számomra vonzó belsővel rendelkezik, akkor kívülről is szebbnek látom, mint korábban. Vagy akkor már nem számít hogy néz ki.

Persze nem mindenkinél érzem így, de előfordul.

2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én több lánnyal ismerkedtem, akinek jó személyisége, de nem jött be és később se tetszett meg. Nem vagyok felszínes, mert nagyon számít az is, hogy milyen belül, de ha nincs vonzalom, akkor nem tud működni vagy ha igen, azzal magamat és őt csapnám be!
2014. dec. 9. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha már valaki külsőre nem vonz egy kicsit se, akkor minek kezdeményezzek vele párkapcsolatot?

Ez a belső szépség megszépít, meg lehet, hogy először nem fog tetszeni...szövegek olyanok számomra, mint ha valaki csak azért lenne xy-nal, mert nincs más (ha ló nincs jó a szamár is).

De ez butaság.

A külsőnek és a belsőnek együtt harmóniában kell lennie, hogy valakivel kapcsolatot tudj létesíteni.

Elég morbid lenne olyan valakivel ágyba bújni, aki külsőre nem az esetem, viszont belülről oké. Úgy még a szexet se lehetne élvezni, hisz mégis csak őt látod magad előtt.

Vagy ha érdek kapcsolatról van szó, akkor a pénzét látod benne.

De lehet, hogy valakinek jó ez, hogy nem feltétlen fontos a külső, és inkább megalkuszik egy elfogadható külsővel, de jó belsővel, csakhogy ne legyen egyedül.

2014. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek!
2014. dec. 9. 14:02
 10/11 Noydra ***** válasza:

Lehetséges ilyen, de szerinten minimális tetszés kell hozzá.

Olyan nincs hogy egy számodra teljesen undorító ember megtetszik, csak mert kedves.

2014. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!