Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég sok helyen borotválom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sok helyen borotválom, rérfi létemre, az nagyn gáz?

Figyelt kérdés
Szóval elég fiatal voltam, amikor ez kezdődött. Még nővérem tanácsolta, hogy borotváljam magam, mert a szőrös pasik gusztustalanok. Én meg hát belementem..fiatal voltam. Ezt nyilván nem tudom visszacsinálni, de kezdem megbánni a dolgot. Nem vagyok bzi felreertes ne essek:D 19vagyok most. Az eleg sok hely, annyit takar, h a hasamon, ott alul, a honaljamon es ennyi. A labam es a kezem meeg elég szoros. Lányok véleményére lennék kíváncsi! Ez gáz szerintetek?

2014. dec. 10. 12:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de az ilyen kigyúrt pasiknál meg észre se vehető. Akkor legyek én is olyan? Vagy ők nem borotválják?
2014. dec. 10. 12:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Nővéred jó nő?
2014. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hajvágó gépről hallottál már?
2014. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
de egy idő után olyan lesz. eleinte erősebb lesz, aztán szépen lekopik, levékonyodik. Egy fél év alatt visszaalakul... Pl be volt gipszelve a kezem, és a gipsz alatt brutál szőrös lett a kezem a másikhoz képest: mert nem kopott a szőr. Egy pár hónap alatt ugyanolyanná vált, mint a másik, ugyanolyan vékony szőrszálak vannak már rajta
2014. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#13 nem, ne hallottam, mi az? Jézusom h lehetsz ekkora kretén?

A hátamon azzal csinálom.

Nővérem jó nő, de van pasija.:/ szoval ezt besz*ptad.:/

2014. dec. 10. 12:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A férjem is ugyan így borotválkozik,és én szeretem. Egyáltalán nem b*zis.
2014. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek a magánügye.Én is,hasonlóan hozzád,gyerekkorom óta borotválom magam,mert nekem is ezt tanácsolták.Néha abbahagyom,de amikor már nagyobbra nő,nem tudom elviselni,mert már megszoktam,hogy le van szedve.
2014. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
En altalaban olloval megyek at rajta aztan bekenem testapoloval es kesz.
2014. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!