Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok-e a párotok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok-e a párotok, ha egyik napról a másikra tolószékbe kerülne?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Aki elhagyná a párját az nem szereti önzetlenül tiszta szívből. Ez most lehet egyesek szerint nyálas, és mindjárt elcsöppenek... De ha tudod milyen valakit igazán szeretni, akkor minden körülmények között vele marad. Tehát aki nemmel felelt és most van párja, az szerintem jobb is ha továbblép :)
2014. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 t_GaRami_a ***** válasza:

"Nem tudom. Szeretem, megadnék érte bármit..."


Mi a következő mondat?


"csak belegondolsz abba, hogy tolószékes..."


Hogy adnál meg érte bármit, ha elhagyod, ha tolószékes? Érted te mit beszélsz?


A kérdésre válaszolva: biztos hogy nem.

2014. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igazándíból az együttlét, egymáshoz tartozás, sorsközösség vállalást is jelent. Ha baj van nem hagyhatom ott, mert ketten alkotunk egységet. Ha egyedül maradna, mi lenne vele? Kinek kellene? Hogy számolnál el a lelkiismereteddel? Otthagytad magára = elárultad.
2014. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A 11-es válaszolónak teljesen igaza van.

Szerintem ő megválaszolta a kérdést.

2014. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Így van, menta zöld.
2014. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
aki elhagyná ilyen helyzetben az emberileg, erkölcsileg egy 0.. ha van az emberben egy kis jóérzés nem hagyja a társát a szarban ! ha meg simán otthagynád, kérdés miért voltatok eddig együtt mi tartott össze ?
2014. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Egyértelműen nem.. Vele maradnék bármi is történne vele..

Ha igazán szeretsz valakit nem hagyod el semmiféle körülmények között sem..

2014. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Elhagynám ha megcsalna, elhagynám ha kihasználna, stb. De anélkül hogy okot adna rá biztosan nem hagynám el. Az ember párja az aki a másik fele. Két ember kiegészítik egymást mindabban amiben a másiknak hiányossága van. Ha nem tudna járni akkor tennék azért, hogy ettől még élhessen boldog életet.
2014. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egy ember aki tolószékbe kerül nagyon sokszor megváltozik. És ha már nem az az ember lesz akibe beleszerettél (és most nem azért, mert tolószékes), akkor nem hiszem hogy vele akarnád leélni az életed.
2014. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha megváltozna belsőleg lehet hogy a szerelem elmúlna, de akkor is egy ember aki fontos nekem. Nem tudnám ott hagyni. Ha egyik napról a másikra elfelejtene mindent, a saját nevét is, akkor sem mondanám, hogy "nem vagy ugyanaz, szóval én lelépek".
2014. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!