Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elhagynátok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elhagynátok a barátotokat, ha egyik napról a másikra megváltozna a külseje, de a belsőleg ugyanaz az ember maradna?

Figyelt kérdés

új külseje:

[link]


nos?


2014. febr. 5. 06:56
1 2
 1/11 KasumiHayate válasza:
Nem ezért hülyeség lenne szakítani.
2014. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Természetesen nem

A fura új külsőt is meg lehet szokni és amúgy se csak az számít

2014. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő.. és miről változik ilyenre? :) Szerintem annyit úgysem tud változni az ember. Egyébként meg maximum ha nagyon botrányosan nem tetszene így a külseje, akkor igen. No de ha együtt vagyunk, akkor csak hasonló az ízlésünk...
2014. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Kitalálom, te vagy a képen, azt tervezed, hogy elteszed láb alól a szerelmed barátját, aztán beadod a lánynak, hogy reggel ebben a testben ébredtél, de esküszöl te vagy az. Ugye?
2014. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, először szomorú lennék egy kicsit, de nem, nem hagynám el, mert szeretem. És nem azért szeretem, ahogy kinéz..:)

De azért jó lenne tudni, hogy miért is változott meg ilyen gyökeresen a külseje...

2014. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vicces ez a sok álszent válasz..


Szerintem minden attól függ mennyit változott a külseje, és mennyire sokkol amikor meglátod, mennyire fér bele a Te kis világképedbe a régihez képest. Ha nem, akkor egy idő után úgy is idegesíteni fog.


Aki megváltoztatja a külsejét drasztikusan, az belsőleg sem ugyanaz az ember, vagy megváltozott benne valami, vagy nincs tisztában magával, vagy mindig is olyan volt, csak nem mert változtatni.


Egy kapcsolat mindkettőtökről kellene, hogy szóljon, ha kényelmetlenül érzed magad az új külsejével, akkor beszélj vele.

2014. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Jó, de a kérdező szerintem nem arra gondolt, hogy új hajat vágat + vesz pár teljesen más ruhát, mint amiket eddig hordott, hanem hogy egy tök új külsőt kapott egyik napról a másikra. (Új arc, alkat, magasság, stb.)


Ez már így önmagában is képtelenség, szóval akár már azt is feltételezhetjük, hogy eközben belsőre semmit nem változott az égvilágon.

2014. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hm...en voltam mar szerelmes,es szazszazalekig azt tudom allitani,hogy ha elso pillatasra beleszeretsz valakibe,onnantol kezdve szetvarrathatja magat a feje bujaig,vagy lenyirhassa a fejet nullasra,az erzeen semit sem fog valtoztatni... en megszerettem egy szoke,aranyos kifiut meg 4 evvel ezelott,aki ma mar teljesen maskepp nez ki,es meg mindig kiraz a hideg tole amikor elmegy melettem,pedig nem vagyunk eggyutt
2014. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
helyesirasert elnezest,teleforol vagyok
2014. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!