Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon zavaró, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon zavaró, ha egy srác csak olyan 3-4 naponta fürdik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én se fürdök mindig mindennap, van h. hulla fáradt vagyok és csak bedőlök az ágyba, de azért a 3-4 nap már rohadt gázos sztem..
2014. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát azért nem lehet kellemes szaga... :D Ha 1-1 nap néha kimarad az még nem gond, de 3-4 naponta fürödni...? Mondjuk ha a többi nap zuhanyzik, akkor oké! :D
2014. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
.______.
2014. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Az én életemben is előfordult már olyan, akkor mindig elmélyülten dolgoztam valamin... :-)


Ergó, aki naponta fürdik, az semmi értelmeset se csinál az életében, csak tisztában van azzal, hogy a világban, aki jól néz ki vagy "ad magára", az viszi valamire... ...így működik a látszatvilág!


Különben meg:


https://www.youtube.com/results?search_query=ne+f%C3%BCrgy%C..


:-)

2014. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rejtőzödsz a víz elöl, erőforrás?
2014. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki pl. a talajvizeseknél dolgozik az sokszor csak lavórban tud mosakodni a lakókocsiban, fürdés helyett, napokig...

Ha viszont valaki lusta fürödni az más tészta!

2014. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2014. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

eléggé igénytelen lehetsz

de azért remélem, ha a lánnyal szexelsz a 3.napon akkor előtte fürdesz

2014. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem azt mondta hogy nem mosakodik meg tisztálkodik, gondolom szó szerint a fürdésre gondolt csak, am szerintem ha nem vagy büdös és koszos akkor nem zavar senkit
2014. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Scav ***** válasza:
Aki nem fürdik naponta, az igénytelen. Ezen kár szépíteni. Ha nincs senkid és megmented a Földet, akkor elnézzük. De ha valakivel szexuális kapcsolatba lépsz, akkor az gáz lesz. Nagyon. Meg amikor a buszon/munkahelyen/suliban érzik a szagod, az is gáz. Mert bár Te nem érzed, más igen. Ez ellen nincs mentség. Én is igénytelen vagyok néha. Este megfürdök, másnap munka, este úgy érek haza, hogy nincs idő fürdeni se (meg enni se) és megyek a megbeszélt buliba. Sok parfüm. Haza érek hajnalban, már nincs kedvem tusolni, majd reggel. Ami meg dél körül jön el, ahogy felkelek. Ez is gáz. Ha van párod. Ha nincs, akkor meg fetrenghetsz a saját sokórás baktériumos izzadságodban, sőt, WC-re se kell kimenni. Kenjed a pisát meg a szart szét magadon... Fogat se kell mosni, mert a természet rendje, hogy kirohadjon magától.
2014. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!