Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az utóbbi időben megiszok 4-5...

Az utóbbi időben megiszok 4-5 liter vizet naponta. Előtte csak 1-2 litert ha megittam. De amióta ien sokat iszok szinte minden fél órában vizelnem kellés ez elég zavaró. Ez mindig így marad vagy majd hozzászok a szervezetem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 liter folyadékot iszol, akkor méresd meg a vércukrod.

Egyébként nem fogja megszokni, a szervezetnek fent kell tartani az egyensúlyát...ha túl sok vizet viszel be, akkor ki kell ürítenie.

2012. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jönni fog a meleg. Én manapság éjszaka iszok meg 1-1,5 liter folyadékot. Nem tudom minek:S Az a vicces hogy majd csak reggel vagy éjszaka max 1-szer megyek ki pisilni. Napközben is normálisan iszom:S Szerintem ahogy bejött a jó idő jobban kívánja mindenki. Szerintem majd vagy csökken a vízigényed és kevesebbet kell vagy hozzászoksz. Régen én is így voltam vele. Most is le vagyok döbbenve hogy gyakran nem kell óránként kimennem:D
2012. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felfokozott szomjúság és ivás lehet a cukorbetegség tünete, de ez ez iránti kétely egy egyszerű laborvizsgálattal elintézhető. Viszont az alvást megzavarni a sok folyadék kipisilésével járó felkelések sorozatával nem jó stratégia, , mert megsínyli a szervezet. Lefekvés előtt néhány órával már csak minimális folyadékot szabadna inni.
2012. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadékot iszol. Ergo: rengeteget jársz pisilni. Most akkor ennyit kívánsz, vagy ennyit erőltetsz magadba? Valóban jól írta a válaszoló, hogy a fokozott szomjúságérzés, cukorbetegségre utal. Hogy megnyugodj, menj el egy gyógyszertárba, és kb 200.- ft-ért méresd meg a cukrodat. Éhgyomorral menj.
2012. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!