Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár pozitív gondolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár pozitív gondolattal megbarátkoztatnátok a túl vékonyságommal?

Figyelt kérdés

Rettentően zavar,hogy az átlagnál vékonyabb vagyok.Nem anorexiás kategória,de azért látszik,hogy vékonyka vagyok.Egyrészt azért zavar,mert szerintem is szebb lenne ha normál vastagságú lenne,még ha egy kicsit több lenne a normálnál az is jobb lenne és szebb.Másrészt rengeteg fiútól hallom,hogy nekik a "van mit fogni" típus jön be.Jó, ha nem is az,akkor mindenképpen egy normál méret,de olyat nem igazán hallottam még,hogy a kifejezetten az átlagnál vékonyabb jönnének be neki.

Próbáltam felszedni pár kilót és sikerült is,de az inkább a felsőtestemre ment és még inkább kiemelte a vékony lábaim.

Légyszi,mondjatok pár bíztató szót!:(


2014. dec. 10. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
De ez a szép. Én a vékony/nagyon vékony lányokat szeretem. Örülj neki, hogy vékony vagy. Puszillak. 20/F
2014. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sokan irigyelnek téged a lányok közül (én is). fiúk közül pedig sokan buknak erre az alkatra. próbálj meg inkább izmosítani, hátha attól vastagabb leszel.
2014. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem a törékeny, légies lányokat. Finomak és éteriek. De ha mutatsz magadról privin képet, akkor személyesebben is meg tudom fogalmazni a véleményem.
2014. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen típus voltam, magas, vékony csontú, de jó alakú 86-60-86-os mell-derék-csípőmérettel. Mivel az arcom is rendben volt (nagy zöld szemek, szép száj, stb.), elmentem manökennek:)

Azóta szültem két gyereket és lassan a 40 felé ballagok, de még mindig jól nézek ki, és nem híztam el, csak most már 94-68-92-es méreteim vannak. Hidd el, sokszor előny, ha valaki vékony:)

A férjem már előre rosszul van attól, hogy a lányom hamarosan hozza majd haza az udvarlókat és velem is találkozni fognak:) Féltékeny:)

2014. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Jobb a tested aerob anyagcseréje. Ez azt jelenti, hogy a zsírt jobban égeti el, nincs ideje felhalmodózni a szervezetedben. Nem a glikogént égeti el a tested, hanem a zsírt. Ergo genetika. Akármennyit ehetsz, nem hízol.

Szép, formásak a vékony lányok.

Egészségügyileg is kedvezőbb, a kritikus népbetegségek elkerülésének tekintetében, mint cukorbetegség, szív- és érrendszeri betegség, stroke, satöbbi.

Szexnél nem szakadok meg, mint a véres hurka, ha emelgetni kell. :) Na kérem.

2014. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a problémám volt sokáig.

Most felszedtem a kívánt súlyomra amit eddig nem értem el soha.

Örülj,hogy annyit ehetsz amennyit akarsz:D

2014. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Majd jövök és újra elolvasom őket,ha megint rossz kedvem lesz emiatt:)
2014. dec. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!