Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában hány emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hány emberrel szoktatok randizni/találkozni, mire összejön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok-nagyon sok...
2014. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszerre? Kb. 3-4-gyel.


17/L

2014. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-1

Vagyis eddig így volt. Sose erőltettem a kapcsolatot, ha valakivel jól éreztem magam, adtam neki esélyt és eddig nem okoztak csalódást.

2014. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig 2/2 az arányom. Nem igazán szoktam össze-vissza randizgatni.
2014. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sokan leszólítanak, sokan elhívnak randizni, amire el is megyek, de kapcsolatot senki sem akar (nő vagyok).

Egyéb dolgokkal megalkudni nem akarok (szexkapcsolat, barátság extrákkal - hogy mellettem tudjon csajozni -stb).

Hogy lett kapcsolatotok?

2014. dec. 10. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi pasijaim mindig a friend zone-ból kerültek ki. Amikor az utcán szólítanak le és hívnak randira az meg nem érdekel, és mindig nemleges választ adok rá. Nagy esély van rá, hogy csak szexet akar az illető, abba én meg nem úgyse mennék bele. Meg értelmetlen dolognak tartom az ilyen ismerkedős kapcsolatokat, ahol pár randit követően jönnek össze a felek. Nem hiányzik,hogy menet közben ismerjem meg a páromat és ilyenkor derüljenek ki dolgok, amiket esetleg nem tudok elfogadni. Amikor egy barát hív el randira akkor az jobban esik, mert tudom, hogy nem csak a kűlsőm miatt teszi, hanem a személyiségem is közrejátszik benne.
2014. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elgondolkoznék azon, hogy vajon milyen kisugárzásod lehet, hogy senki sem akar tőled normális kapcsolatot. Mi nem stimmel legbelül?


17/L

2014. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az elmúlt sok évben már kb 100 felett lehet, aktuális párom meg a volt munkatársam
2014. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!