Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért imádom nagyon a cicákat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért imádom nagyon a cicákat?

Figyelt kérdés
Fiú létemre. Egyszerűen megőrülök a cicákért! :D A puhaságuk, az cuki kinézetük,játékuk,viselkedésük,járásuk ahogy lépkednek de nem hallatszik hogy lépnek, a kis lelkiviláguk,érzéseik mind mind annyira szerethetőek. ^^ 19 éves vagyok. De amúgy nekem a lányok is cicák. :D Mindez igaz a lányokra is. Minden lány egy cica. :D Bolond vagyok?

2014. dec. 10. 21:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%

Ez de cukiiii :D

Én is így vagyok vele :3 Mondjuk nekem nem minden fiú egy cica, csak a barátom, mert ő tényleg olyan kiscicás és olyan kis édes :33

16/L

2014. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
30 múltam és én is macskabolond vagyok.Szerintem normális.Sokkal önállóbb életet élnek,mint egy kutya.Nagyjából egyezik a társaság igényük az enyémmel,így jól kijövünk.A párom is egy "macska".Néha zizi,néha nem,néha jön,néha nem.....:)
2014. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Fiú nem lehet cica. :P

A lányok a tipikus cica viselkedés és kinézetűek is. :D A cicák olyanok mintha sminkelnék magukat. :D Szemceruza stb stb. :D

A fiúk büdösek. Csak én nem. :D

2014. dec. 10. 21:18
 4/26 anonim ***** válasza:

"Minden lány egy cica."


Ez nem igaz, én nyuszi vagyok :). Egyébként nem vagy bolond, sőt, inkább aranyos vagy, sokkal jobb, ha valaki ilyen, mintha érzéketlen lenne.

2014. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

és kimomdja hogy te nyuszi vagy? :P cica vagy te is :D a cicák kecsesebbek mint bármely állatt beleérte az őzeket is.

Nézzétek meg mikor egy cica lépked :D sokkal kecsesebben csinálja mint egy őz.

2014. dec. 10. 21:26
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
De aranyos! Szerintem abszolút nem vagy bolond, hanem aranyos. A cicák ellenállhatatlanok, nekem is van. Neked van? Esetleg többen vannak?
2014. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 piriiiii ***** válasza:
56%
Rossz a kategória, kandúrkám...
2014. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
A lányok lányok, a macskák macskák. Szerintem te búza vagy.
2014. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

tényleg van egynéhány lány, aki meglátsz és úgy tűnik, mintha macsek lenne.

én magamat inkább valami lámának mondanám :P

2014. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Volt kettő. :( Szoba cicák, cirmosok. :( Elkellet őket engednem.

Nem tűrték meg őket bent tovább a szüleim. Próbáltam kinti cicákat csinálni belőlük, de nem hagyták el a bejárati ajtót. :( Kisédesen próbálták kinyitni az ajtót mint a bentieket. Igazság szerint kint féltettem is őket az udavaron mert van egy nagyon macska gyűlölő németjuhászunk. Így elvittem őket a lovardába. Istenem soha se felejtem el hogy néztek utánnam. :(((((( Soha nem sírtam még annyit mint az az utánni napokon. Máig kimegyek a lovardába és keresem őket mindennap munka után egy óráig. Egyszerűen nem bírom. Velem aludtak. Pici cica koruk óta. :(((( Nagyon nagyon rossz nélkülük. Soha senki és semmi nem fogja betőlteni azt az űrt amit ezzel szakítattotam ki magamnak a szívemből. Nagyon szeretem őket és hiányoznak. Két édes kis kölyök cirmos kandur cica. :(((( Hiányzik a puszijuk amit az orrukkal mindig adtak. :(((((( A reggeli ébersztésük. :((( Alig várták hogy haza menjek. :(((( Nagyon rossz róla beszélni is. és utálom magam hogy elvittem őket. :(((( de itthol kutya 100% hogy megőlte volna őket. Azt pedig nem bírtam volna ki. Sőt meg is őltem volna a kutyát!!!!!!!!!!

2014. dec. 10. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!