Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat többet is a haverkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat többet is a haverkodásnál? Hogyan tudassam vele, hogy akár "huncutkodhatunk" is adott esetben?

Figyelt kérdés
Eddig is érdekes volt a kapcsolatunk a lánnyal, most a félév utolsó órája után odajött, miután mondta, hogy várjak, megölelt mindenki előtt, én is őt, simogattuk egymást, teljesen összefonódott a testünk. Aztán menni akart, hülyeségből kezet ráztam vele, utána megint csak poénból kezet csókoltam neki, megint közelebb kerültünk egymáshoz, átöleltem a derekát, és a popsija fölött kicsivel paskolgattam. Eddig is csak valami haverságféle volt köztünk, néha beszélgettünk, húztuk egymást, rendszerint az érintéseket is jól viselte, igaz, volt egy időszak, amikor kicsit eltávolodtunk egymástól, de ezen az időszakon kívül amúgy simogathattam a hátát, a haját, az arcát, ugyanúgy nem tiltakozott. Őszintén szólva nem ismerem őt annyira, illetve számomra inkább "kihívó" típusnak tűnik, meg bulizósabb emberke, én nem stb., tehát hosszú távra valószínűleg nem terveznék vele, de talán ő sem velem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem izgatott fel ez az egész, és hízelgett is nekem. Jól érzem, hogy nem csak haver vagyok a számára? És hogyan adtam a tudtára, hogy esetleg oké, ha valamiféle szexuális dolog lesz is az egészből? Csókoljam meg legközelebb? Vagy ha átöleljük egymást, akkor simogassam a popsiját, az oldalát a derekától felfelé mondjuk a melléig? Vagy csókoljak bele a nyakába? Fogalmam sincs, mit tegyek, igazából én is élvezném, ha fel tudnám őt izgatni, csak persze koppanni sem akarok, ha tévedtem, és még mondjuk szexet sem akar. Köszi a válaszokat, sajnos nem vagyok tapasztalt az ilyesmiben, és nem szeretnék beégni.

2014. dec. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2014. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2014. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg sokat segítettetek...
2014. dec. 10. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle, hívd el randizni. :D Aztán irány dugni.
2014. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először azt gondoltam te vagy a lány, de mikor tovább olvastam jöttem rá, hogy nem így már a válaszom is másként írom. :-D


De lehet ez sem lesz jobb, fogd meg a mellét. :-P

Na jó, ha úgy érzed, hogy szeretnéd, akkor próbáld meg nyak puszit. De ennél többet én sem tudok. Mivel nem látok az ő fejébe, így bármi lehet.

2014. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: Köszi. Tudod, az a helyzet, hogy tömbösítve vannak az óráink egy napra, haza is szokott utazni, mert tanulás mellett dolgozik, és másnap mennie kell melózni, tehát nem sok ideje lenne. Egyébként mindig megbeszéltük, hogy elmegyünk erre-arra, mindig igent is mondott, csak aztán folyton közbejött neki valami (állítólag), és sose ért rá, aztán egy idő után én is meguntam, utána jött a nyár, akkor fb-on beszéltünk néha, ősztől nem nagyon sokat kommunikáltunk, én is kicsit tartottam tőle a távolságot, aztán kezdődött minden elölről, és most jött ez a legutóbbi akciója.
2014. dec. 10. 22:10
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: Hát én sem tudom, de miért nem zavarja, hogy kb. mindenki előtt történik meg az ilyesmi? Ha nem akar semmit, akkor miért nem hárít, és miért hagyja, hogy mások szeme láttára is megtörténhessen sok minden? És korábban is voltak ilyen "flörtök", tehát nem értem őt, ha kettesben voltunk (pl. a folyosón ültünk), akkor is engedte az érintéseket, azaz valószínűleg nem arra ment, hogy mások előtt beégessen engem.
2014. dec. 10. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha ilyen régóta van ez az a szitu lehet csak hülyít, vigyázni kell a lányokkal öcskös :D Sokan visszaélnek vele hogy szépek, szóval lehet az agyadat húzza, de ha most lett ez az akciója megint megérne egy próbát az a randi. Hajrá. :) Ott kiderül minden.
2014. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Tudom, én rendszerint csak megjárom a csajokkal, és nem is szoktam igazán megbízni senkiben, mondjuk tapasztalatom se sok van. Most legfeljebb vizsgán vagy jegybeíráskor fogunk találkozni egy ideig, vagy még ott se, de még ha találkozunk is, szerintem akkor is sietni fog haza. Valami olyasmi kellene, amivel kideríthetném, hogy mit akar, de ne is égjek be. A tapizással/simogatással egy bizonyos fokig próbálkoztam, intim helyekre nem nyúltam, de eddig nem tiltakozott, legutóbb is gyakorlatilag összedugtuk a fejünket is ölelkezésnél, szóval nem értem...
2014. dec. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!