Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódik hozzám? Hogyan adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám? Hogyan adjam a tudtára finoman, de egyértelműen h többet akarok haverkodásnál?

Figyelt kérdés

látásból én ismertem az előtt is. nemtom h ő felfigyelt-e rám. őszi szünet előtt 1x beszéltünk az utcán. aztán bejelöltem fb-on, párszor dumáltunk. aztán vhogy hetekig nem futottunk össze. közben teljesen más lett a hajam. és legközelebb élőben rögtön megismert, messziről mosolygott rám. (mindig viszonozza is, ha én mosolygok.) egész jókat beszélgetünk, nevetünk.

de nem tudom bejövök-e neki. vagy még korai? nem akarok nyíltan rákérdezni. a pasinak kell lépni. (így is én szólítottam le) hogyan utaljak 1értelműen?

esetleg ezek alapján szerintetek bejövök neki? ja és egyidősek vagyunk 16L


2011. dec. 4. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
A mondatot nagy kezdőbetűvel írjuk.
2011. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tudom de gépen nem foglalkozom a helyesírással. bocsi =<
2011. dec. 4. 16:14
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Ja, ha nem foglalkozol a helyesírással, akkor mi nem foglalkozunk a problémáddal.
2011. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hogy lehettek ilyen gyökerek?!!!!

szerintem kicsit legyél vele rámenős, és prbáld meg rávenni hogy ondja el mit érez irántad. de amúgy sztem ha vissza mosolyog , meg minden akkor tetszel neki :)

hajá!! :)

2011. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi. És bocsánat a helyesírásért. Már nem tudom kijavítani.
2011. dec. 4. 17:40
 6/19 A kérdező kommentje:
SOS! Azt hiszem valahányszor látom-akár csak egy pillanatra is, amíg elmegy velem szemben az utcán-erősödik bennem egy érzés. Nem csak egyszerűen tetszik. Egyre többet gondolok rá, álmodozom róla. Nemcsak belézúgtam, de eljutottam addig, a pontig, hogy bevalottam magamnak: szerelmes vagyok! Mit csináljak? Nem bírok ki több viszonzatlan szerelmet, és csalódást. De nem vallhatok szerelmet, azt a fiúnak kell! Meddig várjak? Mit csináljak? Fogalmam sincs, mit érezhet. SOS!
2011. dec. 17. 23:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Szóval beleszerettél?

Azt tudom tanácsolni,hogy próbálj vele töbször összefutni akár véletlenszerüen is és mosolyog.Ha eddig nem vette észre ,hogy tetszik neked,akkor ebből biztos észre fogja venni.Ha te is tetszel neki előbb utób lépni fog.Éreztesd vele h,ogy tetszel neki,de vigyázz nehogy tulzásba vidd erre nagyon ügyelj,mert még balul sülhat el a dolog!!!

Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kun Attila Endre válasza:
Elhívod moziba, vagy kajálni, piálni,esetleg magatokhoz valami buliba. Pl.: Filmezés közben hozzábújsz, vagy hasonló női praktikát alkalmazol, reakciót pedig leszűröd.
2011. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jaj hát elég érdekesen alakulnak itt a dolgok. Mostmár kezdek kicsit összezavarodni. Barátnőm ismeri a haverját, és elmondta neki h bejön nekem. Természetesen a fülébe jutott a hír, (...nem igazán így terveztem...) de amikor a haverja rákérdezett h én bejövök-e neki, azt mondta h ne mondjon nekem semmit. Nem tudom ez rosszat ez mennyire jelent rosszat (de állítólag szar napja is volt). Most komolyan mért mondta ezt? És mit jelent? Nem értek pasi nyelven. Fiúk (!) lécci segitsetek!
2011. dec. 20. 23:23
 10/19 Kun Attila Endre válasza:
Ha azt mondták,h ne mondjon neked semmit 90% esély van rá,hogy azért mert pozitív a válasz. Magyarán bejössz neki.
2011. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!