Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan nem tudom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem tudom miért csinálja ezt? Miért jó ez neki? Mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jóban vagyunk napi szintű a kapcsolatunk ismerjük már egymást egy jó ideje nagyon jól elvagyunk a másik társaságában. A gond ott kezdődik, hogy neki közben van barátnője aki igen messze lakik így nagyon ritkán tudnak csak találkozni. Viszont mi sokkal több időt töltünk együtt, és szerintem kicsit túl megyünk a baráti vonalon. Az igazság az, hogy én régóta kedvelem, de nem mondtam még meg neki. Viszont a kapcsolatunk is olyan, hogy több mint barátság, de megcsalás nem volt még csak egy csók sem. Kicsit úgy érzem magam, mintha két barátnője lenne. Nem tudom, hogy csak játszik-e velem.

Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan tudnám tisztázni a dolgokat vele?

Igazából én szeretem jobban, mint egy barátot de azt sem akarok, hogy barátnője mellett történjen valami. De félek, hogy ha így haladunk valami lesz.

Én gondolom csak túl a dolgot? Lehet, hogy normális, hogy ennyi időt töltünk együtt?

Tényleg nem tudom miért vannak ezek a dolgok de szeretnék a végére járni de azért a kapcsolatunkat is féltem attól, hogy megszakad egy esetleges tisztázás során.


Ötletek, hogy mi lehet ez? Akarhat-e valamit? Vagy csak hiányzik a barátnője és ilyenkor én vagyok a pótlék? Felejtsem el vagy azért forduljon meg a fejembe, hogy ebből sokkal több is lehetne? És mit csináljak a kétértelmű tetteivel, mondataival, dolgaival?



2014. dec. 10. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem akarhat valamit, de várd meg amíg lépne valamit, ha pl megakar csókolni, húzódj el és mond meg neki hogy barátnője van, így nem teheted, lehet erre felfogná hogy ott kéne hagyni
2014. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!