Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült a pasimról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült a pasimról, hogy nős, de nem küldtem el, mert szeretem, ő is lehet, hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja tart a kapcsolatunk, először elég lazán indult, de utána ő szeretett volna minél több programot együtt csinálni, nemrég még arra is legyintett, hogy áhh, a szex nem fontos (nagyon egy hullámhosszon vagyunk és nagyon jó vele, ez kölcsönös), az a lényeg, hogy mi milyen jól megvagyunk.

Újabban sokszor átölel, puszit ad a fejemre és nagy sóhajtás mellett azt mondja, hogy "jaj, te", ezt nem tudom mire vélni, hogy azt sajnálja, hogy majd ennek egyszer vége vagy hogy most nagy dilemmában van?

Sajnos nem nagyon tudom mit tegyek, mert valószínűleg a józan eszem már házon kívül van, ugyanis úgy tűnik beleszeretettem.


2014. nov. 29. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog biztos, sosem fog elválni, mert egy kényelmes és biztos pont a házassága. Te szeretőnek vagy jó.
2014. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komolyan gondolhatja ha azzal kezdte hogy a szemdebe hazudott.
2014. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kezdőőőőőőőőőőőődik Margit, kezdőőőőőőőőőőőőőődik:xDD
2014. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos komolyan gondolja, ha ezt az apróságot elfelejtette az elején említeni...

Ha nem zavar, hogy közben otthon eleget tesz a házastársi kötelezettségnek, utána meg veled van, akkor folytasd csak, sok boldogságot. Én nem érném be azzal, hogy valakinél csak a második legyek a sorban. És semmi garancia nincs arra, hogy más csajokat nem hülyít, akikkel szintén nagyon egy hullámhosszon van.

2014. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Bocsika de nagyon libus vagy. Egy újabb luk vagy számára...
2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem hülyít más nőket, sőt a feleségével sem fekszik le (ezt azon kívül, hogy az ismerőseitől/barátaitól hallottam és ő is tett már rá utalást, még én is meg tudtam állapítani egy idő után, szóval ez tuti).


Lehet, hogy sosem fog elválni, csak akkor nem értem, hogy a mi kapcsolatunkat miért akarja egyre szorosabbra fűzni? Mi értelme van akkor belemenni mindenfélébe, ha úgyse akar semmit? Csak rosszabb lesz az egész, ha ez így folytatódik.

2014. nov. 29. 22:10
 7/17 A kérdező kommentje:

Bocsika, de nem vagyok libus. :)

De már vártam a lukazós kommentet, kösz, ez is megvolt.:D

2014. nov. 29. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Szégyellhetnéd magad, mert tőnkretettél egy családot Ahelyett hogy itt dicsékszel vele.
2014. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8. na ezt is vártam már. :)

amúgy nem dicsekszem.


és ja persze, biztos én tettem tönkre.

gondolkodj már, még ha nehezedre esik is.

2014. nov. 29. 22:22
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem fekszik le a feleségével...na persze. És mégis ezt miből tudod megállapítani? Az ismerőseivel/barátaival ilyen témákról beszélsz? Hány éves vagy egyébként? Vagy már 18? Mert ha igen, akkor lehetne már ennél több eszed. Ennyire nem lehetsz naiv...
2014. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!