Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez féltékenység lenne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez féltékenység lenne? Vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés

van egy pár hónapja tartó viszonyom egy sráccal ami kizárólag a szexről szól. már az elején leszögezte h nem fogunk járni és tartja is magát ehhez- a szexen kivul nincs más téma köztünk csak nagyon ritkán.

de mikor kiderült h mellette mással is lefeküdtem nagyon kiakadt. szószerint veszekedett velem és mondta h fura ez neki.

sőt...ha csak poénból emlitetten mas ferfit akkor is teljesen megsértődve elviharzott. és hiába kérdeztem mi baja. azt mondja ez szemetseg tőlem.

ezt most csak én nem értem? ha úgysem érez irántam semmit akkor nem mindegy neki h kivel vagyok?

en hogyha nem erzek semmit a masik irant akk magasrol teszek ra h kivel mit csinal.

nem tudom mi lehet benne.

23/L



2014. dec. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akar ugyanabbol a talbol enni amibol masok is esznek .
2014. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PearlDiver ***** válasza:

Igen szerintem ösztönös féltékenység. Meg lehet hogy a nemi betegségektől is tart.

Az lenne a célravezető, ha megegyeznétek a viszonyotok körülményeiről, hogy mindenki tudja, mire számíthat.

2014. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt is neki, hogy van egy srác akinek olyan nagy a farka, hogy az már kellemetlen, jobban szereted az övét. Na majd akkor nézd meg az arcát!
2015. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ez pont egy lány kérdezi.....

Sokan azt hiszik hogy alkalmasak szexkapcsolatra, de ez csak tévhit. Nem könnyű azt elviselni, hogy csak egy vagy a sok közül és bármikor találnak valakit a helyedre...ehhez óriási önbizalom kell.

A srác korábban hozzászokott, hogy Ő irányítja a kapcsolatait és nehezen viseli, hogy Te nem függesz Tőle és mással is ismerkedsz.

37F

2015. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: megszeretett téged. lehet még komoly kapcsolatba is lesztek ;)
2015. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!