Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, Lanyok! Milyen lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lanyok! Milyen lenne az idealotok?

Figyelt kérdés

Ha talalkoznatok vele mit tennetek?

Kort is legyszi.


2014. dec. 11. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs ideálom, sose volt, mindig is hülyeségnek tartottam bekategorizálni, hogy ilyen szemű, olyan hajú, amolyan testű stb. legyen egy férfi.

Egyetlen fontos dolog van, hogy ne legyen kövér, de amúgy ránézek és érzem, tudom, hogy bejön vagy sem.

Ha pedig bejön külsőre és tetszik a stílusa is akkor bármit megtennék vele :) N/38

2014. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Belső: intelligens, jó kisugárzású, humoros, de szükség esetén tudjunk komolyan beszélni, hűséges, nyitott, elfogadó, kedves,művészet kedvelő, sokoldalú(néha lehessen vele múzeumba és kávézókba járni, máskor meg simán eltudjak menni vele egy pub-ba vagy egy koncertre), gyerekszerető.

Külső: Legyen magasabb nálam, legyen ápolt, tudjon öltözködni, ha megvan a kémia a többi nem számít.

21L

2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
160cm arányos testalkat,ápolt haj,aranyos arc,normálisan öltözik (nem úgy mint egy fiú)
2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az èn idealom

Juri bojka

Es hog mit csinalnek vele???

Szèt szaggatnàm

23l

2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ha találkoznánk feltételezem megismerkednénk, csak így tudhatom, hogy ő kell-e.
2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 héhéhéhéhé

Yuri Boyka a neve....

2014. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külső: 166 cm/50 kg, kb legyen 90-60-90, szép arc, hosszú sötét haj, barna szem, sima kreol bőr.

Belső: Legyen magyar és erre büszke is legyen. Szeresse a focit, tudjon fifázni. Legyen okos, kicsit beképzelt, magabiztos. Szeressen engem, és úgy faragjon hogy én is minél értékesebb legyek. Értse meg, hogy a jó géneket tovább kell adni.

2014. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiszemelem az ideális ivarérett nőstényt és közösülök vele fajfentartási célból.
2014. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sima normális, értelmes, bújós, szerethető lány

elvenném feleségül, ha lenne ilyen :)

25f

2015. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!