Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? ( viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( viszonzatlan szerelem)?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon régóta tetszik. Régen állítólag tetszettem neki, amiről én nem tudtam akkoriban.. Most viszont csak kötözködünk egymással, meg sértegetjük egymást.. ez mit jelent? Mert van, mikor nagyon kedves, aztán kövi szünetben (osztálytársak vagyunk) már rettentően undok .. Nem tudom mit gondoljak róla..
2014. dec. 12. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
te miért sértegeted?
2014. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy bele, es sertegeted? Gratulalok!
2014. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is tetszel neki csak nem akar meg egy visszautasitast toled, ezert undok (velhetoleg meg faj neki h a multban visszautasitottad) szoval ha szereted, akkor ennek csak az a megoldasa, hogy bevallod neki h neked o tetszik.


Biztos vagyok abban o is viszonozza:-)

2014. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló köszönöm szépen!! :) Én is így gondoltam, csak nem voltam benne biztos, hogy jól érzem!! :)
2014. dec. 12. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mérget ne vegyél rá, hogy majd minden egy csapásra megoldódik. Lehet akkora a tüske benne, hogy pont akkor sebez majd meg, mikor a leggyengébb leszel.
2014. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, és mindenre gondolok, de ... nincsen rózsa tövis nélkül .......
2014. dec. 13. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!