Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig elutasított, most meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig elutasított, most meg kellenék neki? Miért?

Figyelt kérdés
Egy lány, akivel (azt hittem legalább is) baráti viszonyban voltunk és beszélőviszonyban, néhány évvel a megismerkedésünk után bepróbálkoztam. Elutasított (még a találkozót is) nagyon hamar és felsorolta az érveket, hogy miért nem akar tőlem többet. Ez volt nyár végén, azóta hagyom. Pár napja összefutottam viszont vele, több nála szerintem szebb lány és haver társaságában. A lányok csak barátok, nem jön be az ízlésünk, de látszólag jó hangulat volt. Azóta viszont elkezdett érdeklődni irántam. Amikor én próbálkoztam írni se írt. Most miért?

2014. nov. 10. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet meggondolta magát. Ha valóban érdeklődik irántad akkor figyeld még a jeleket legyen biztos! Ja és ne add könnyen magad :)
2014. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen érveket sorolt fel?
2014. nov. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Például nem vagyok az esete, mert nem ugyanaz a jellemünk, nem tartozok bele az ideáljába.
2014. nov. 11. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
mit értesz "érdeklődés alatt", nem csak barátként csinálja?
2014. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Már szó szerint flörtöl velem. Mindig megkérdezi, hogy mi van velem majd flörtöl.
2014. nov. 12. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:

hm. Furcsa, de van ilyen. Életkor, vagy másik pasi hatására.

Az én életemben csak olyan van, hogy 2x elküldött, most mással jár, mégis néha fut utánam :D

2014. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!