Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves "mások szerint ól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves "mások szerint ól kinéző, csinos, intelligens lányok", volt már az alábbi dologban részetek, vagy mit gondoltok az alábbi dologról?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam itt, GYIK-en egy olyan kérdést, hogy egy lány szerint nem valami jó dolog, ha nagyon jól néz ki valaki, mert rengeteg értelmes és jó pasi "fél" tőlük, ellenben a beképzelt f***ok állandóan megtalálják őket. Pl egy alkalommal egy számára szimpatikus pasi nem mert kezdeményezni, mert elérhetetlennek hitte a csajt, holott a szimpátia kölcsönös volt.


Az a kérdésem, hogy veletek is történt már ilyen, vagy ehhez hasonló dolog? Érdekelne a véleményetek, illetve a történetetek ezzel kapcsolatban.Köszi előre!


Kort is ! :)


22/F


2014. dec. 12. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
egy csepp irónia sincs benne. komolyan. csak nem értem ezt a "nem mernek kezdeményezni" dolgot. itt vagyok én, 20+ évesen, szép, értelmes, egyedülálló...miért ne mernének kezdeményezni nálam? miért csak a bunkók találnak meg? mosolygok, kedves vagyok meg minden ami kell. és mit érek el vele? dudálgatnak a BMW-ből és leszólítanak a kigyúrt, üresfejű majmok. miért? hol vannak a normális fiúk?
2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!