Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak egy csellista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak egy csellista?

Figyelt kérdés

Csellózni tanulok, imádom a hangját, a formáját.... mindent (egyszóval szerelmes vagyok a csellóba) és érdekelne, h egy férfinak mennyire tetszene, ha a nője leülne elé és játszana neki? Vagy a pasiknak inkább a lazább nők jönnek be?

köszi

22/N



2014. dec. 12. 19:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
Csak akkor jön be, ha meg is tanít játszani. :)
2014. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
És furulyázni tudsz? :P
2014. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Miért a csellista nem lehet laza, csak befeszült?
2014. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Csel lista? Haha... viccet félretéve nálam mindenképp előny, ha a leányzó zenél :).
2014. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mivel én is zenélek, nekem bejönne. Taníthatna is játszani ezen a hangszeren.

Játszhatna nekem. Még az is lehet, hogy írnék neki darabokat, amiket lejátszhatna.

De én is játszanék neki az én hangszeremen, vagy játszanánk együtt.

Újabban az elektronikus zene érdekel, így megpróbálnám ezzel is összekombinálni, ami nem biztos, hogy sikerülne, de egy próbát megérne.


Ez egyébként pasifüggő. Van, akit ez abszolút nem érdekel, másokat taszít, másoknak bejön. Nekem bejönne.

2014. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha elhúzod a nótámat minden este 3x, akkor jer ide.
2014. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 13. 19:14
 18/18 anonim ***** válasza:

15. voltam, eléggé jó választ adtam, csókoltatom a lepontozóművészeket.

Ha hülyeséget írsz, felpontoznak, ha a kérdésre válaszolsz, akkor le.

2014. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!