Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi van velem ... van egy fiú, akit már elég régóta nagyon szeretek, még annak ellenére is, hogy elég sok mindennel ártott nekem, és szinte csak tönkretesz ... nemrég találkoztam egy másik fiúval, és kezdem azt érezni, hogy őt is szeretem, De az első fiú iránt, nem vesztettem el az érzéseimet, viszont a második fiút kezdem megszeretni ... és már semmit nem értek, hogy ez hogyan lehetséges, hogy egyszerre két embert szeretek ... valki segítsen légyszives ...
2014. dec. 12. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Könnyet, sőt akár még hármat is vagy...
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, egyiket se szereted.
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tipikus kis lányos ribis viselkedés.
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye a legtöbb esetben úgy kezdődik hogy van egy anyád és egy apád...
2014. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En egyszer voltam szerelmes es remelem utoljara is!!! de nem tudtm ranezni akkor senki masra ugy mint pasi

Te nem szerelmes vagy csak tetszik

2014. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öm .. már elnézést, de lehet, hogy ribis viselkedés, de én egyáltalán nem vagyok az, már megbocsáss(on) ... én nem arra voltam kíváncsi, hogy valaki szerint ki/mi vagyok, hanem, hogy a helyzet miért alakult ki, mit tudnék vele kezdeni (20:31- es válaszolónak írtam)
2014. dec. 12. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egy embert szerethetsz igazán. Ergo valójában eggyikbe sem vagy szerelmes.
2014. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első már csak rögeszme, ha nem táplálod ezt az érzést, előbb-utóbb elmúlik.
2014. dec. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!