Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre több embert szeretni?

Figyelt kérdés
van egy fiú hét éve szeretem de aztán meg tetszett nagyon egy másik fiú akit alig ismerek igaz hogy az első fiút ezerszer jobban szeretem mint a másodikat de akkor is...ha igazán szeretném nem érdekelne más hét éve hiába várok rá...akkor azt mondta várjak rá vártam de hét év az mégis sok, a 2. srácnál sok esélyem lenne boldog kapcsi meg minden de akkor is évekig próbáltam el felejteni az elsőt és nem sikerült kizárt hogy egy fiu néhány nap alat képes lenne rá

2013. nov. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj.. Erre csak annyit mondok hogy ha tényleg szeretnéd az elsőt akkor nem lenne második..

De adj már nekem választ arra hogy miért kell 1 fiúra 7 évet várni? o.o Ha 7 évet kell rá várnod akkor ő nem szeret!! Nincs esélyed.. Lépj tovább...

17/F

2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kizárt:D Van olyan ember, akinek ezt sikerül elérnie. De tény: ritka, nagyon ritka.
2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talan a masik sraccal sikerul elfelejtened a regit. Hajra :)
2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy esélytelen az első fiú és csak fájdalmat okoz nekem de szeretem és ez ellen nem tehetek ez furán fog hangzani de nem én akartam hogy bele szeressek csak úgy megtörtént és képtelen vagyok elfelejteni a második pedig lehet csak egy fellángolás de akkor is annak sem kellet volna lennie
2013. nov. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!