Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már elérhető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már elérhető a pride.hu?

Figyelt kérdés

Olyan hiányérzetem van! Nagyon szerettem! Baromi jó témák voltak, jó hozzászólások, hírdetések....


Mintha azt olvastam volna valahol, hogy December közepe táján újraindul...!



2014. dec. 12. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad kívül itt mindenki leszarja.
2014. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Remélem soha..
2014. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Majd ha az összes prideos k*csög börtönben ül, akkor a börtön hálózatán elérhető lesz. (A k*csög nem csúnya szó, szóval nem kérek moderátori figyelmeztetést, hiszen a * tetszőleges számú, tetszőleges karaktert jelent.)
2014. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Úgy tűnik megint találtunk pár homofób állatot, akik megint elfelejtettek előbb a saját házuk táján sepregetni. Ja, és kedves #3-as, olyan sokat időt töltöttél a böriben, hogy ilyen jól tudod mi megy arra?
2014. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok barom arcú köcs*g mia faxért kell ide írogatni ha homofóbok vagytok b+ ??
2014. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néhány nappal ezelőtt meglátogattam egykori szerkesztő társaimat Angliában, akikkel a pride.hu oldalt készítettük. Nos, sajnos a hír igaz, energia hiányában a pride.hu oldal működése megszűnt, ők új életet kezdtek külföldön, már sem idejük, sem pénzük nincs a fenntartásra. Kértem, hogy adják nekem a domaint és a felhalmozott tartalmat, de nem akarják. Úgyhogy a pride.hu a jelenlegi formájában véglegesen megszűnt.

Vannak, akik szeretnék újraépíteni, a facebookon láttam erre egy kezdeményezést.

[link]


Üdv, egy egykori szerkesztő

2014. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Undorító oldal volt, ami csak a szexről, perverziókról szólt.

Jobb is, hogy megszűnt. Az ilyen oldalak miatt okád tőlünk minden rendes ember (heterok/melegek) egyaránt.


Leszbikus

2014. dec. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!