Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi célból teszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi célból teszitek, ha facebookon kamu profilt hoztok létre női névvel?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm úgy néz ki, hogy saját magát lájkolgatja egy ilyen kamu profilról, és fordítva… Lehetséges, hogy valaki csak ezért készít magának egy kamu profilt??

2014. dec. 12. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető.

Azért csinálja, mert nincs élete és a valóságban egy nagy 0. Legalább facen érzi magát valakinek.

2014. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is csináltam még annak idején, de én női névvel. Több célja is volt, pl. perverz beszélgetések más csajokkal (hihetetlen, de tényleg beadják a derekukat), meg sok olyan dolog, amit az igazi profiloddal nem tennél meg.


21/F

2014. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz kérdező 21L :D
2014. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es! Mármint leszbikus jellegű beszélgetések más csajokkal? És az miért volt neked hasznos férfiként?
2014. dec. 12. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én besírok rajtad kérdező, ne haragudj :)

1. Nyilván izgalmas dolog virtuálisan nővé változni. Aztán még rengeteg dologért is.

2. Vajon miért volt hasznos férfiként neki az, hogy perverz beszélgetéseket folytatott egy nővel? Például a fanszőrzet ápolásáról, szexuális szokásokról stb. Szerinted ez egy férfinak nem elképesztően izgató?

Ne legyél ennyire naiv.

2014. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez kezd engem is érdekelni.
2014. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csináltam régen ilyet társkeresőkön,chaten stb...nem azért mert perverz vagy meleg vagyok,hanem mert kíváncsi voltam hogy működik a "másik" oldal,és mivel én nem vagyok egy kezdeményező típus kíváncsi voltam arra is,hogy FF társaim hogy állnak hozzátok ezeken az oldalakon!Azóta már nem akarok társkeresőn vagy neten barátnőt találni mert ha egy FF nem kezdeményez akkor halott ügy!Pl Férfi regisztrációra érkező levél/60 perc nulla,női regisztrációra érkező levél/60perc kb 100 levél...és még a nők vannak "elnyomva":DD
2014. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös! Nem, el nem tudtam volna képzelni, hogy egy férfi azért nyomul női kamu profillal, mert más lányokkal a fanszőrzet ápolásáról akar beszélgetni :D Én meg ezen sírok be…
2014. dec. 13. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a fanszőrzet ápolásra gondoltam, ez csak egy kiragadott esetleges példa volt.
2014. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 J0keer ***** válasza:
mert férfi testbe zárt nők
2014. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!