Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok?

Figyelt kérdés
akik nézik egy fiún az öltözködését a stilusát, hogy milyen ruhát hord...stb (persze tudom hogy nem ez számít csak kiváncsi vagyok hogy egy lány fel figyel e az olyan fiúra aki igyényes és divatos)

2014. dec. 13. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

itt???


csak ilyenek. -.-


egy olyan írjon aki egy kicsit is a belsőt nézi...ülhetnék itt a gép előtt két életet is...egy privi se jönne. -.-


mind a külső, meg a yolo meg minden tököm tudja mi, de a belső értékek, amik megfoghatatlanok, azok az igazán értékes dolgok, nem a külső, az szétporlad, meghal egy idő után, de a belső..az örök!!!!

2014. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ember aki ne nézné meg, mit visel a másik. Nem azért mert ez a hobbim, de akaratlanul is megnézem mások hogyan öltözködnek s eldöntöm magamban, hogy tetszik-e vagy sem. Gondolom nem csak én vagyok ezzel így.
2014. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,pl. én.

De nem olyan hű de jó értelemben figyelek fel rá.

19/L

2014. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nézem, hogy a stílusa passzoljon az enyémhez és ne legyen tucat.

Amúgy kedves panaszkodó, ez is hozzá tartozik a belsőhöz, mivel az ember jobbik esetben olyan ruhát hord ami illik a személyiségéhez. Alapból nem kezdek tucat pasikkal, mert ehhez felszínes érzelmeket, rossz önismeret párosítok, esetleg az illetőnek többet számít mások véleménye és a divat, mint az egyéniség.

21L

2014. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Szerintem igazad van kevés aki a belsőt nézi előbb pedig fontosabb mert az igazi társadat nem márka után vagy stílus után találod meg. Én úgy építettem fel életem legszebb kapcsolatát hogy előbb neten megismertem a páromat képek nélkül és mikor találkoztunk tudtam hogy ő kell és nem érdekel mi van rajta ő nekem tökéletes. Persze a külsővel kapcsolatban egy dolog ami nem hanyagolható az a tisztaság !!!!!!
2014. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
összhatás a fontos, ne legyen szakadt... de sohasem tudnám megmondani, h mit viselt a fiú.
2014. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz hasonlóan azt nézem meg,hogy tiszta és rendezett e a külseje(nem koszos,szakadt,gyűrött vagy ehez hasonló).A márkához nem igazán értek tehát nem fogom a címkét lesni :)

Persze ha az illető nagyon feltűnő darabokat hord pl szegecses,láncos összeállítás esetleg v nyakú,túl mélyen dekoltált pólo,rózsaszín és társai ing, abból is levonom a magam következtetéseit.

2014. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten egyetértek az elsővel. VALAMILYEN szinten. Mert van baromság is abba amit mond.

Mert tegyük fel életedben először találkozol valakivel még csak megláttad de még egy szót nem szólt hozzád. Mégis mi a szar alapján ítélsz ebben a pillanatban ha nem a külső alapján?? És a külsőbe beletartozik az öltözködés is. Ez mindenkinél így van, annál is aki letagadja.

Igenis fontos a külső, mert még a kedves első válaszolónak se kéne egy kapafogú, keresztbeálló szemű, szakadt 3 hete nem fürdött típusú csaj, csak azért mert belsőleg kicsit több mint a többi. Egyszerűen ilyen az emberiség. Vagy beletörődsz vagy szenvedsz.


Persze nem azt mondom, hogy a belső nem fontos, igenis fontos nem is kicsit, pl ha külsőleg jól néz ki a srác de belülről rohad akkor nem foglalkozok tovább vele, de elsőnek mindenképp külsőről ítél mindenki. Ez van.

2014. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!