Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magam korú lányok de fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam korú lányok de fiúknak is szólhat a kérdés. Ti lemertek vetközni pucerra a saját nemetek es korosztájotok elött? Egy kollégiumi vagy egy tábori zuhanyzásnál? (tobbi lent )

Figyelt kérdés
En a fel nyaramat taborozassal toltom, nagyon szeretek taborozni , de nem merek a csajok elott meztelenul zuhanyozni,mert ugye 1 tabor kivetelevel mindenhol vagy kozos vagy csak egy fuggony van . Minden nyaron megfogadom ,hogy na most , de sehogy se jon ossze ? Valami jo tipp ?tapasztalat? 14/ L

2014. dec. 12. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nincs mit szegellnem. 19/F
2014. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 szégyellem
2014. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mokyu! ***** válasza:
0%
Én nem merek mert kicsi a szerszámom :'(
2014. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemet és kort légyszi
2014. dec. 12. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Most veszem eszre, h a masodikat sem sikerult normalisan leirnom ><
2014. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán. Fesztivál az egész világ. Mellesleg én sem a másikat lesem olyankor, hanem próbálok a zuhanyzás istenével megbékélni.

26/f.

2014. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem korodbeli vagyok, de talán nem lesz gond a válaszom.

Nem merek. Nagy a hasam, de ez nem zavar annyira mint a nagy vádlim. A vádlim az egyik ami miatt nem merek levetkőzni. A másik pedig a szőr. 100 véletlenszerűen kiválasztott férfit egymás mellé állítva 95 alig szőrös. Nekem ezzel szemben mindenhol vastag fekete göndőr szőr nő. A hátamat meg sem tudom magamnak csinálni, a mellkason a gyanta iszonyú fájdalmas, rövidre vágva csúnya, borotválva, a borostás mellkas méginkább, így hát marad a szőr. Ez a szőr pedig egy kiváló ok arra, hogy valamivel tudjanak cseszegetni és meg is tették, már a középiskolai tornaóráktól kezdődően. Végeredményben ezen elképszető szőrmennyiség miatt félek levetkőzni a bárki előtt, emiatt nem voltam évek óta strandon sem, pedig amúgy lenne kedvem menni. A harmadik dolog meg a kis szerszám. Kell az nekem, hogy fürdőn kívül is ezzel cikizzenek? Nem. 24/F

De ha neked nincs nagyobb problémád a külsőddel, akkor csak a belső korlátaidat kellene áttörni, ugyanolyan vagy mint más, nem fognak semmmi miatt cikizni. Először kellemetlen lesz, de csak egyszer kell átlépni a lélektani határt, utána minden alkalommal könnyebb lesz.

2014. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szégyellem magam, mert nincs mit titkolnom
2015. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!