Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettol meg femme fatale egy lany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettol meg femme fatale egy lany?

Figyelt kérdés
Nem akartam mar egyutt lenni az exemmel, aki odaig volt ertem, ugyanakkor sajnaltam is, es eljatszottam egy masik "karaktert", hogy kiabranduljon belolem. Ha elotte mar sokszor szakitani akartam, de nem jott ossze (mert sajnaltam a sracot), mivel nem akart elengedni, es ezert "szakittattam magammal" (kesobb kozoltem is vele), attol meg szamithatok femme fatale-nak? Amugy nagyon gyorsan not valtott, de valahogy meg fel ev elteltevel sem tudott kiverni a fejebol... 22/L
2014. dec. 13. 02:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha sirt, mikozben szakitott, az egy jo jel?
2014. dec. 13. 02:44
 2/12 anonim válasza:
Isten barma..
2014. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ekkora "femme fatale" vagy akkor legyen benned annyi hogy szakításkor őszinte vagy, nem a könnyebb utat keresed..
2014. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, finoman. Csak jot akartam neki. Nem erdemeltem meg. Tul jo volt hozzam..
2014. dec. 13. 02:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad: "szakitani akartam, de nem jott ossze (mert sajnaltam a sracot)mivel nem akart elengedni, es ezert "szakittattam magammal"


Nem ebből az jött le hogy nem voltál elég kemény hogy megmond az igazat, inkább trükköztél hogy könnyebb legyen neked. Ez nem femme fatale, ez tiniribi viselkedés, bocsi.

2014. dec. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy tiniribis viselkedes lenne. Az egyetlen celom az volt, hogy a leheto legkevesbe bantsam. Mar bocsanat.
2014. dec. 13. 02:58
 7/12 anonim ***** válasza:
nem, így már nem jár halálod után a femme fatale achi
2014. dec. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vorarlberna ***** válasza:
Achievement unlocked femme fatale felugrott a szemed bal alsó sarkában? Csak akkor vagy az....
2014. dec. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ettől csak gyenge vagy, hogy nem voltál képes neki egyenesen megmondani. Ki lehet találni ilyen cuki "manga" neveket a viselkedésedre, meg egyéb kifogásokat is lehet találni, de ettől ez még csak gyengeség és legfőképpen éretlenség.
2014. dec. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy 22 éves lány eleve nem lehet femme fatale,azok érett,felnőtt nők,nem kislányok..
2014. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!