Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettol miert lennek lotyo? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettol miert lennek lotyo? 21L

Figyelt kérdés

Ha nincs semmilyen pasi az eletemben, akkor keritek magamnak, ugy, hogy bejelolom facebookon, aki tetszik rairok, ismerkedunk, es egy ido utan talalkozunk, neha kavarunk, hulyitjuk egymast.

Ha megunjuk, akkor esetleg beszelgetesbe keveredem mas pasikkal, akiket kiszemeltem magamnak, azon az elven, hogy lesz, ami lesz.

Most persze normalis, hogy nem jatszom ezt el olyan pasikkal, akik nem tetszenek, de ennyitol miert lennek riha?

Evekig imadtam egy pasit, aki csak szorakozott velem, hulyitett, ossze-vissza kavart a nokkel... Ezek utan mar nem tudtam a pasikra normalisan tekinteni a ferfiakra...


2014. dec. 8. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Olyan ez mint betegég. Van egy szemét aki kikezd 10-15 személlyel - akik ezért a csalódásért szintén ilyenek lesznek ők is kikezdenek fejenként 10-15 emberrel... És végül mindenki ilyen lesz?
2014. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmi intelligencia szegénységére utaló magatartás az, hogy azért viselkedsz ezentúl így más férfiakkal, mert gy tirpák megszívatott.
2014. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
zseniális
2014. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 19 eves srac vok, barkit jeloltem be lese szart, pedig nem tartom magam csunyanak.


Fura ez a világ :'D

2014. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ettol nem vagy lotyo,csak rib.@nc
2014. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!