Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta nem tudja mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem tudja mi tartja mellettem ez mi?

Figyelt kérdés
Tobb mint feleve vagyunk egyutt a baratommal voltak veszekedesek, de az utobbi idoben nagyon jol megvoltunk egymassal, majd tegnap a heten masodjara hagytam el a telefonom(taszitom a mobilokat ez van mindig is tudta..) es kiakadt, hogy szetszort vagyok azedjem mar ossze magam, mert allandoan azt a "sz..rt" (facebook) nyomkodom. (Ami nem igy van, csak kitettem vele egy kozos kepet, meg egy mqsikat apukammal) . Nah mindegy a hansuly azon van hogy azt mondta en tul gyerek vagyok hozza, hiaba mondta el 100x akkor sem voltam kepes letorolni magam rola.. (11 v korkulonbsg van koztunk mindenben egyeertunj felfogasban, ezert akadtam ki h eert gyerekesezett le mert en sulizok, amig egy hetig nem tudunk talalkozni en beszelgtek egy ket baratnommel az interneten.. ) egxikonk se a szavak embere vagy nem tudom h fogalmazzam:D szoval inkabb ereztetjuk a masikkal h szertjuk mit mondjuk, kiveve ha iszunk..;) olyanokat vagott a fejemhez h o unja mar kezdi megunni ezt az egeszt mindz abbol kifolyolag hogy nem talaltam meg a mobilomat.. este beugrott hozzam par percre de sietnie kellett, en odaadtam par somagot neki es ennyi . Aztan este meg felhivott mar ilyenkor normalisan bszeltunk mobilon en is elmetem konditerembe.. nah a lenyege hogy este beszelgettunk en kerek.perec megkerdeztem hogy ha annyira unja velem ezt az egeszet mi tartja mellettem? Es (utalnek arra amit fent irtam hogy egyikonkmse a szavak embere, es xsodalkztam volna ha konkret valaazt ad a kerdesemre) azt mondta hogy nem tudja.. mondom az ugy komoly .. kerdezi miert h ne tudod miert vagy velem, meg elmondtam neki h miket vagott a fejemhez, h nem erdekli ez az egesz stb es azt mondta h nem ezt mondta. De elejetol a egei zt jondta.. es azt mondta hogy nem ugy gondolta.. de aztan masrol beszeltunk ma tudunk talalkozni mert ma dolgoznia kellett.. de nem tudok rajta kiigazodni, utalok ketelyek kzt lenni, nem kepes megmondani felnott ember letere a konkretan h miert van velem, ha e mar gxerekes vagyok neki mert szetszort vagyok egy picit.. ti mt gondoltok errol? Foleg fiuk valaszat varnam, ok jobban megtudjak mondani a frankot mint a nok ilyen helyzetben.. koszi
2014. dec. 13. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha normális helyesírással és központozással tártad volna elénk ezt a leírást, akkor még végig is olvastam volna, de ezt 5 sor után feladtam.
2014. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tabrol irtam a szoveget, es kisse feszult vagyok szoval probaltam egyszerre tobb mindenre kiterni nem az irodalmi minosegere koncetraltam:)
2014. dec. 13. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Tedd már le azt a sz.rt már megint azt nyomkodod.
2014. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fogalmazásod alapján tényleg kicsit szétszórtnak tűnsz, de ez majd javulni fog. 11 év van köztetek. Ha te pl. 17 vagy, ő 28, az úgy tényleg soknak tűnik. Gondolom csinos vagy, jól érzi magát veled.

De igazából konkrét problémát nem írtál le, így nehéz rá mit válaszolni.

2014. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Harmas. Ertekelem a humorodat.

Negyes. 18 eves vagyok, o 29.. tenyleg nem felfogasbeli kulonbsegek vannak mert jol megertjuk egymast, a vilagrol ugyanaz a nezetunk, mg az izlesunk is egyezik.. mindig is idgesitette a facebook, de azt is megerthetne, hogy en ott beszelgettem par baatnommel. Mikor nem tudtunk talalkozni. Szoval nem mellette nyomkodom.....

Mas problemank egymassal sosem volt egy ket hulye szokasaval nem torodve de, utobi idoben h ne veszekedjunk mar arrol is letett hogy az miatt balhezzon..

2014. dec. 13. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok

A pasid már nem tartja viccesnek egyáltalán.

2014. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D hat o mar nem :D de kar hogy nem tudja hogy itt irkalom a sok hulyeseget :D
2014. dec. 13. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:

ha az ember ideges akkor is vannak,ékezetek,és helyes írás,értelmes szavak,szó kapcsolatok(De elejetol a egei zt jondta).

korod,vagy az ővé? ez mondjuk ilyen huszon éves sráctól várható, de mondjuk egy 35+ már éretteb gondolkodású.

2014. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!