Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy érdekel a BDSM?

Figyelt kérdés

Az lehetséges hogy érdekel a BDSM - be Az alávetett szerepe , mindig ki akartam próbálni de még szűz vagyok és általában elég gátlásos de viszont néha nagy a szám és makacs vagyok.. De tudok félénk visszahúzódó is lenni?? Ez lehetséges? ..


Bocsânat hogy elég össze vissza írtam..

#Egy lány vagyok#


2014. dec. 13. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha INTJ BCKD típus vagy akkor igen. :D
2014. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:D milyen kis aranyos vagy. persze, érdekelhet
2014. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, le fog fagyni a géped a sok privitől...
2014. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lábfétises az erényöves a cipőszagolgató és a miskolci vékony már DDoS támadja a privátod.
2014. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Aztán felnőtt nő lett belőlem és engem is ez érdekel. Jó buli, de a szüzességedet ne egy ilyen kapcsolatban veszítsd el. Erre jobb megérni, hidd el. És nem is kell minden fantáziát mindig kipróbálni. Gyere össze egy rendes pasival, normális kapcsolatban. Aztán ha neki is tetszik, eljátszhattok egymással vagy majd a következő kapcsolat lehet vadabb. De azért az igazi bdsm nem arról szól amiről a szürke 50 árnyalata, azt tudod, ugye?
2014. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ajjj, ezek az idióta személyiségbesorolások.... :D

nem lehet belőlük értelmesen erre következtetni, az tuti.

ENFP vagyok elvileg, de rohadtul, mégis kell a BDSM :D

2014. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írj
2014. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#1 mi Az Az.. IN..ízé bizé ?
2014. dec. 13. 11:51
 9/13 A kérdező kommentje:
#2 köszönőm . Aranyos Vagy hogy aranyosnak gondolsz:)
2014. dec. 13. 11:54
 10/13 A kérdező kommentje:

#5 Igen. Tudom

Amúgy azt a könyvet nem is olvastam végig:D

és köszönőm a válaszokat

2014. dec. 13. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!