Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyja magát megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja magát megcsókolni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mindig csak egyszerű szájrapuszi van, amikor megpróbálnám megcsókolni rendesen, akkor meg épphogy összeér a szánk, és mintha csak szájrapuszi lenne, gyorsan elhúzza a száját. Azt mondta, azért mert neki ez furcsa, meg zavarban van. Miért nem hagyja magát megcsókolni?


17F ő pedig 16L, 4 és fél hónapja vagyunk együtt.



2014. dec. 13. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem tud és őt ez zavarná...
2014. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első, neki is én vagyok az első... Nem kellene aggódnia, mindenki így kezdi
2014. dec. 13. 13:23
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem csókolózott még és fél tőle hogy elrontj.

én is így voltam ezzel, de aztán belejön majd ő is:)

2014. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen nők, akik nem tudnak csókolózni...
2014. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 13 éves lány voltam amikor egy 16 éves fiú először megcsókolt, gyorsan elkaptam a fejem, bocsánatot kértem, amiért olyan bénán csókolok és elrohantam. Azóta tartom vele a kapcsolatot és nagyon jókat szoktunk röhögni ezen. Valószínűleg nála is ez lehet a baj, beszélj vele.
2014. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De én annyira szeretem, és úgy vágyom rá... Már előre félek mi lesz ha majd a szexhez eljutunk...
2014. dec. 13. 13:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Tegyetek be egy filmet, kezd el simogatni, puszilgatni és ha érzed hogy kellően ellazult mond azt neki, hogy gyönyörű és hogy imádod, majd adj neki egy igazi csókot.
2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyébként elképzelhető hogy fél tőle, mert hát hogy is mondjam... Ő az a tipikus jókislány... értitek :))
2014. dec. 13. 13:32
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem szeret, csak hülyít. Olyan nincs, hogy egy szerelmes lány 16 évesen, 4,5 hónap után ne akarjon csókolózni.
2014. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is jókislány voltam :) De miután két másfél éves kapcsolatom volt és 128 pózban dugtunk órákon keresztül már nem volt miért pironkodnom. Én a testemet szégyelltem sokáig, de ha látod, hogy a fiú kíván és akar, az meghozza az önbizalmad.
2014. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!