Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi végén szabad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén szabad a csók, ha úgy adódik?

Figyelt kérdés

Szoval nem vagyok nagy csajozó... még barátnőm se volt... és a többi és a többi, mondjuk úgy ezzel járó dolog se, és nem egyéjszakás se.... Szoval ez a harci helyzet, pedig azért nem vagyok egy utolsó senki, jól is keresek könyvelőként, hülye se vagyok, annyira azért csak nem nézek ki rosszul se , nem vagyok a szőke herceg, de azért na... Csak sajnos ez a téma egyszerűen nem megy nekem. Pedig épp a csillagokat nem hozom le... lehet ez a baj, hogy mindig csak én akarom , de a másik nem, vagy csak rossz embereket fogtam ki eddig(az utolsó emberke gyakorlatilag azt mondta házasság előtt nem... ). Most egy társkeresőről beszélgetek egy ideje egy lánnyal. És hát egy randin általában mindent el szoktam rontani amit csak lehet.

Lányok ti mit vártok el a másiktól az első randin? Hogy működik ez nálatok, kézfogás, puszi csók ?


Illetve ugye ha úgy adódik, nálatok mi jelenti azt, hogy úgy adódik ? :)


25F


2014. dec. 13. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig de igen.
2014. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mehet, igen, ha a lány is benne van. Ezt úgyis érezni, látni fogod rajta.


31N

2014. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jane81 válasza:
Hát szerintem nekem nem igen lennének elvárásaim.Mert tudom h akár első randija valakinek, akár a sokadik, ilyen helyzetekben szerintem megilletődik az ember. Főleg hogyha nagyon szereti és nem tudja h a másik mit érez pontosan iránta.
2015. jan. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!